ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Blog > Komentarze do wpisu

Święta w miniaturce

Wiem, że do Świąt pozostało jeszcze duuużo czasu, ale przygotowania pracochłonnych ozdób lepiej zacząć wcześniej. Niedawno udało mi się skończyć prace nad pierwszymi bombkami z miniaturowym wnętrzem. Każda z nich przedstawia przygotowanie do Świąt: choinka nie została jeszcze przystrojona, na podłodze i stole leżą pudła z bombkami i łańcuchami, a także z papierami do pakowania prezentów. Przygotowania te obserwują: pies siedzący grzecznie u stóp fotela oraz kot - leżący oczywiście wygodnie na fotelu ;-). 

Jakość zdjęć niestety nie jest najlepsza (są robione telefonem), dlatego wnętrza bombek pokazuję również osobno.

poniedziałek, 11 listopada 2013, jola-1986
Nazywam się Jolanta Rypień-Wilczek. Masz pytania - napisz: jolanta.rypien@gmail.com - jeśli tylko będę mogła na pewno odpowiem :-) Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie i kopiowanie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.

Polecane wpisy

Komentarze
2013/11/11 19:50:57
PIĘKNI Kochana tak trzymaj podziwiam:)))
pozdrawiam was serdecznie
-
2013/11/15 10:28:38
Kilka dni temu w Empiku widziałam takie przezroczyste bombki (albo raczej bazy do bombek choinkowych) i tak właśnie zastanawiałam się czy dałoby się zmieścić tam miniaturowe wnętrze... uprzedziłaś mnie :) Twoja aranżacja jest rewelacyjna! :)
Darmowy licznik odwiedzin