ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Blog > Komentarze do wpisu

Książka z miniaturowym wnętrzem

"Książki muszą być ciężkie, bo w nich jest cały świat" Cornelia Funke ("Atramentowe serce").

Miniaturowy świat w książce, czyli o tym, co się dzieje, gdy książki leżą na półkach zbyt długo zamiast być czytane ;-). Tak naprawdę miniaturowe wnętrze urządziłam w pudełku w kształcie książki, więc żadna z nich nie ucierpiała. Wszystkie mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, podobnie jak książki i zegar. Wnętrze obkleiłam papierem ozdobnym. Miniaturowa szczotka do włosów na toaletce również jest mojego autorstwa :-). Kominek zrobiłam przycinając odpowiednio maleńką ramkę na zdjęcie; lusterko powstało z przeciętego lusterka kosmetycznego. Resztę ozdób stanowią elementy do wykonywania biżuterii. 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających!

wtorek, 10 marca 2015, jola-1986
Nazywam się Jolanta Rypień-Wilczek. Masz pytania - napisz: jolanta.rypien@gmail.com - jeśli tylko będę mogła na pewno odpowiem :-) Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie i kopiowanie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.

Polecane wpisy

Komentarze
2015/03/13 15:25:08
Wow coś pięknego, pierwszy raz widzę takie cuda gratuluję kreatywności!
Przy okazji zapraszam do mnie
soutache-design.blogspot.com/
a na FB trwa aktualnie KONKURS- do wygrania fajny naszyjnik ZAPRASZAM warto :-)
www.facebook.com/soutachedesign
-
Gość: gosiaksz, *.wic0m.net.pl
2015/06/03 21:31:28
Świetny pomysł! poddziwiam cuda, które robisz! Masz niebywałe wycucie smaku! ilość detali i ich dobór są kolejnym dowodem na Twój dobry gust! Jestem zachwycona!!!
Darmowy licznik odwiedzin