Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 25 października 2016

Dzisiaj duży lampion z miniaturowym wnętrzem :-) Na zamówienie Pani Hanny wykonałam lampion ślubny z miniaturą salonu :-) Mebelki i kominek zrobiłam z drewna. Na regale umieściłam książki nawiązujące tematyką do zainteresowań Młodej Pary. Podobnie na kominku postawiłam figurki odnoszące się do ich pasji. Na ścianie "powiesiłam" przesłane mi zdjęcia :-) Obok kominka umieściłam pieska - miniaturkę ulubionego czworonoga Młodej Pary :-) Na stole znajduje się wykonana przeze mnie miniaturowa fotoksiążka ze zdjeciami ślubnymi :-)

niedziela, 23 października 2016

Na zamówienie Pani Oli miałam przyjemność wykonać lampion dla dziewczynki. Mebelki zrobiłam z drewna. Na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia :-)

czwartek, 20 października 2016

Na zamówienie Pani Marty wykonałam miniaturę salonu sukien ślubnych w lampionie :-) Meble wykonałam z drewna, manekina do prezentacji sukni zrobiłam z modeliny. Suknię ślubną zrobiłam przerabiając w tym celu sukienkę dla lalek na mniejszą :-) 

wtorek, 18 października 2016

Na zamówienie Pani Marzeny wykonałam pokoik maluszka w lampionie :-) Mebelki zrobiłam z drewna, pościel do łóżeczka uszyłam, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat maluszka oraz zdjęcia :-)

niedziela, 16 października 2016

Jesień zawsze kojarzy mi się z długimi wieczorami z książką :-) Na zamówienie Pani Izabeli miałam przyjemność wykonać lampion z biblioteczką :-) Wszystkie mebelki zrobiłam z drewna, książeczki z tektury. Na biurku zamieściłam miniatury ulubionych książek osoby, dla której lampion był prezentem i miniaturę zdjęcia w ramce :-)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 55
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin