ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
sobota, 23 grudnia 2017

Czy w Waszych kuchniach czuć już świąteczne zapachy? W mojej jeszcze nie :-D Jak zwykle dobrze zorganizowałam przedświąteczne przygotowania i zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę ;-) Na zamówienie Pani Angeliki wykonałam miniaturową kuchnię - prezent dla babci od ukochanych wnuków :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie. 

Na zamówienie Pani Barbary miałam przyjemność wykonać na podstawie zdjęć miniaturę klasy szkolnej na prezent dla nauczycielki :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na tablicy zamieściłam przesłany mi tekst i zdjęcie, na ścianie zdjęcie klasowe :-)

Dzisiaj baśniowy pokoik dla małej księżniczki w lampionie zdobionym ornamentami , który Pan Mariusz zamówił dla swojej córeczki :-) Święta to magiczny czas i mam nadzieję, że równie magiczny będzie to prezent - "kraina czarów" dla malutkiej Alicji. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie dziewczynki, zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat, na regale - imię :-) 

sobota, 16 grudnia 2017

Dzisiaj jeden z dwóch lampionów, które wykonałam dla Pani Ani. Na zamówienie powstał garaż z motorem - mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie :-)czwartek, 14 grudnia 2017

Dzisiaj ramka metryczka z miniaturowym wnętrzem w miętowo-szaro-białej kolorystyce dla maluszka, którą miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Martyny :-) Mebelki zrobiłam z drewna, zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz przyjścia na świat, zdjęcie, imię, miarkę ze wzrostem i tabliczkę z wagą chłopczyka.

wtorek, 12 grudnia 2017

Dzisiaj jeden z dwóch lampionów, które Pani Kinga zamówiła jako podziękowania dla rodziców w dniu swojego ślubu :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia, a na stole miniaturową książeczkę z podziękowaniami :-)

niedziela, 10 grudnia 2017

Piękny słoneczny, niedzielny poranek :-) Dzisiaj lampion z miniaturowym ołtarzem, który wykonałam na zamówienie Pani Elżbiety na podstawie zdjęć jako prezent dla księdza :-) Miłej niedzieli <3

piątek, 08 grudnia 2017

Kocham moją pracę <3 Dzisiaj lampion z miniaturowym wnętrzem dla maluszka, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Małgosi :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianach zamieściłam zdjęcia maluszka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz przyjścia na świat :-) Udanego piątku!!!

czwartek, 07 grudnia 2017

Dzisiaj moja nowa świąteczna bombka z miniaturowym wnętrzem <3 Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamontowałam oświetlenie :-) Cudownego dnia!


Andrzejki już co prawda za nami, ale poniedziałek przywitał mnie magiczną, śnieżną aurą - dzisiaj zatem coś z nutką magii :-) Dla Pani Magdaleny miałam przyjemność wykonać lampion w klimacie "Harrego Pottera" :-) Mebelki (poza krzesłem - je magicznie udało mi się zdobyć na tzw. pchlim targu) wykonałam z drewna, własnoręcznie wykonałam również szalik, sowę, świecznik, zwoje i mikstury :-)

Dzisiaj lampion z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Dorotki, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Karoliny :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, kalendarz z datą przyjścia na świat i zegar z godziną urodzenia :-) Na komodzie ułożone z klocków imię i tabliczkę z wagą i wzrostem .Dzisiaj lampion z wnętrzem, którego nigdy wcześniej nie urządzałam :-) Dla Pani Agaty zrobiłam miniaturowe studio fotograficzne :-)
Dzisiaj ramka-metryczka z miniaturowym wnętrzem w różowo-miętowej kolorystyce dla dwóch uroczych córeczek Pani Blanki :-) Mebelki wykonałam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zdjęcia dziewczynek, kalendarze z datą urodzenia, zegary z godz. przyjścia na świat, tabliczki z wagą i wzrostem :-)

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta ;-) Dzisiaj lampion ze świątecznym wnętrzem: z choinką, wykonanymi z drewna kominkiem, stołem i fotelem dla Pani Marty :-)

Dzisiaj lampion z salonem z kominkiem w odcieniach szarości, który Pani Anna zamówiła jako prezent na 40 rocznicę ślubu :-) Mebelki i kominek wykonałam z drewna, na ścianach zamieściłam przesłane mi zdjęcia, na kominku wykonane własnoręcznie miniaturowe świece, na stoliczku album.


 

Za oknem szaro, słońce nie ma się jak przebić przez taką warstwę chmur... Dzisiaj zatem lampion wbrew pogodzie - ze słonecznymi akcentami dla małego Antosia :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz przyjścia na świat :-) Na komodzie ułożone z klocuszków imię i tabliczkę z wagą i wzrostem :-) 

Na zamówienie Pani Patrycji stworzyłam w lampionie wnętrze z zakładem stolarskim :-) Stół stolarski zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie i nazwę zakładu :-)


sobota, 18 listopada 2017

Dzisiaj lampion, który Pani Ewelina zamówiła dla swojej przyjaciółki - z ich ulubionym kącikiem do wspólnych rozmów. Wnętrze wykonałam na podstawie zdjęć :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam przesłane mi zdjęcia i oczywiście kota :-)

Słońce!!! Tak długo na nie czekałam, że dzisiaj świat widzę w różowych barwach - mam nadzieję, że Wy również :-) Na zamówienie Pani Łucji wykonałam lampion dla dziewczynki w odcieniach różu i bieli :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam imię, datę i godz urodzenia dziewczynki i przesłane mi zdjęcia :-)

 

 Dzisiaj lampion dla miłośniczki wnętrz w stylu retro, który Pan Krzysztof zamówił dla Pani Ani - osoby bardzo ważnej w jego życiu :-) Mebelki - regał, fotel bujany, stół, jak również zegar zrobiłam z drewna :-) Własnoręcznie wykonałam również miniaturowy kinkiet ze świecami i retro lampkę na stole :-)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin