ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
środa, 06 września 2017

Czuję miętę do tego miętowego lampionu :-) Na zamówienie Pani Moniki urządziłam miniaturowe wnętrze w odcieniach mięty, bieli i szarości w lampionie dla małego Kornela. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą przyjścia na świat, zegar z godz urodzenia, a na komodzie imię.

Moje dziecko poszło pierwszy raz do szkoły :-) Dzisiaj zatem lampion szkolny, który wykonałam dla Pani Eweliny :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie klasowe, na tablicy podziękowania :-) Życzę Wam radości z sukcesów Waszych dzieciaczków - tych mniejszych i większych!!!

Za oknem szaro i deszczowo, ale w miniaturowym ogrodzie nie pada deszcz (przynajmniej na razie) :-) Dzisiaj coś nowego - ogród białych róż z huśtawką ogrodową, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Asi :-) Huśtawkę i stół zrobiłam z drewna, na stoliczku zamieściłam również miniaturowy album z przesłanymi przez Panią Asię zdjęciami :-)

Dzisiaj ramka-metryczka z miniaturowym wnętrzem, którą miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Kornelii dla malutkiego Janka :-)Mebelki zrobiłam z drewna, zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz przyjścia na świat, imię i zdjęcie maluszka :-)

Macie czasami ochotę uciec od wszystkiego gdzieś daleko, schować się w jakimś klimatycznym miejscu i poczytać książkę siedząc w wygodnym fotelu przy cieple kominka? :-) Dla Pani Hanny urządziłam wnętrze w klimacie leśniczówki - mebelki i kominek zrobiłam z drewna, na ścianach znalazły się miniaturowe poroża; zamieściłam również przesłane mi zdjęcia :-) I choć to miniatura - mam nadzieję, że w chwilach natłoku różnych spraw Pani Hanna i jej mąż będą mogli zajrzeć do środka i na choć chwilę przenieść się tam w wyobraźni...

Zapraszam dzisiaj do miniaturowego kościółka w Zawadce :-) Był dla mnie dużym wyzwaniem, które postawiła przede mną Pani Monika wysyłając mi zdjęcia do odwzorowania :-) Lampion był prezentem dla księdza :-) Kościół wykonałam z drewna :-)

 

Dzisiaj lampion dla małej Julki z motywem króliczków w szaro-różowej kolorystyce :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia malutkiej i kalendarz z datą urodzenia oraz zegar z godz przyjścia na świat :-) Na komodzie znalazło się imię dziewczynki i tabliczka z wagą i wzrostem :-)

Dzisiaj lampion ślubny dla miłośników aniołów, który miałam przyjemność zrobić dla Pani Marty :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie narzeczonych i kalendarz z datą ślubu :-) Na stole umieściłam miniaturową książeczkę z "anielskimi" życzeniami :-)

Do mojego syna przyszła kilka dni temu wróżka zębuszka :-) Szkoda, że do mnie nie przyszła gdy usuwałam w bólach moją ósemkę ;-) Dzisiaj lampion z gabinetem stomatologicznym, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Kasi na podstawie przesłanych zdjęć :-)

Kocham robić to, co robię :-) Dzisiaj lampion z miniaturowym wnętrzem dla małego przystojniaka - Olusia, który wykonałam na zamówienie Pani Dominiki :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godziną przyjścia na świat. Na komodzie znajduje się imię i tabliczka z wagą i wzrostem maluszka.


Dzisiaj wnętrze w stylu glamour, które miałam przyjemność wykonać na zamówienie dla Pani Justyny :-) Toaletkę i krzesełko wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie, na taboreciku pled.

środa, 16 sierpnia 2017

Miło usiąść na chwilę w ogrodzie z kubeczkiem kawy lub herbaty i zanurzyć się we wspomnieniach przeglądając rodzinny album :-) Dzisiaj taki właśnie ogród w miniaturze dla Pani Iwony: z drewnianymi wykonanymi przeze mnie mebelkami, poduszeczką i miniaturowym albumem :-) Udanej niedzieli Wam życzę :-)

Dla malutkiej Róży jej mama zamówiła ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem w różowo-szarej kolorystyce :-) Zależało jej, by w ramce znalazł się globus i tukan - ulubiona zabawka dziewczynki, którą wykonałam na podstawie zdjęć :-). Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zdjęcie malutkiej, kalendarz z datą urodzenia, imię, miarkę wzrostu i zegar z godz przyjścia na świat :-)

Książki skrywają różne historie i różne wnętrza - ta również :-) Dzisiaj książka z historią miłosną z happy endem: ślubem, którą miałam przyjemność wykonać dla Pani Laury :-) Mebelki i miniaturowy lampionik zrobiłam z drewna,we wnętrzu zamieściłam zdjęcie narzeczonych i kalendarz z datą ślubu :-)

Malutka Pola miała niedawno Chrzest - i właśnie z tej okazji Pani Agnieszka zamówiła dla niej lampion w odcieniach różu :-) Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-) Kocham moją pracę <3Dzisiaj lampion dla miłośnika samochodów marki Jaguar, który wykonałam na zamówienie jednej z Pań :-) We wnętrzu zamieściłam miniaturę samochodu tej marki, a wyposażenie warsztatu samochodowego zrobiłam z drewna :-)

Macie takie dni, że najchętniej schowalibyście się przed całym światem, uciekli od pędzącej codzienności? Biblioteka niewątpliwie jest miejscem, które na to pozwala :-) Dzisiaj taka domowa biblioteczka w miniaturze, którą miałam przyjemność wykonać dla Pani Sylwii. Meble zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam miniaturę obrazu przesłanego przez Panią Sylwię. Życzę wszystkim weekendowej ucieczki od zgiełku :-)

Gabinety stomatologiczne to jedne z tych lampionów, które najbardziej lubię urządzać :-) Dzisiaj lampion w tej tematyce z miniaturowym fotelem dentystycznym, lampką dentystyczną i przyrządami dentystycznymi , który miałam przyjemność wykonać dla dla Pani Iwony na podstawie zdjęć :-)

Chyba każde dziecko ma w życiu fazy na określone zabawki :-) Dzisiaj lampion dla małej miłośniczki koników i kucyków :-) Miniaturowy pokoik urządziłam jako jeden z czterech na zamówienie Pani Sabiny. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz urodzenia i zdjęcie. Na regale znalazły się książeczki, koniki i imię dziewczynki, a na biurku kalendarz z datą urodzenia :-)

piątek, 28 lipca 2017

Czasami dostaję niezwykłe zamówienia - takie właśnie było to od Pani Anny. Miałam wykonać w lampionie kurnik.... więc zrobiłam z drewna kurnik, miniaturowe widły i zamieściłam we wnętrzu figurki kur i koguta :-)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin