Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
środa, 07 grudnia 2016

Wczoraj, poza mikołajkami, był kalendarzowy Dzień Anioła :-) Kiedy pracowałam nad tym lampionem myślałam o tym, że mam w znajomych wiele osób, które zasługują na to miano: osoby, które opiekują się na co dzień chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi, organizują zbiórki na różne cele, pomagają zwierzakom w schroniskach albo pozwalają, by ich domy stały się domem tymczasowym (choć nie raz na bardzo długo) dla bezdomnych kotów i psów. Znam osoby, które tworzą anioły tak piękne, że ich obecność staje się odczuwalna :-) I zauważyłam także, że mam w znajomych całą masę aniołów, które sprawiają, że mi też rosną skrzydła.

Dla Pani Agaty urządziłam w lampionie miniaturowe wnętrze z motywem aniołów - był on prezentem dla osoby, która je kolekcjonuje. Mebelki wykonałam z drewna. We wnętrzu zamieściłam figurki aniołów, obrazy i książkę o tej tematyce :-) 

wtorek, 06 grudnia 2016

I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja? Dostałam dzisiaj prezent - moje lampiony, bombki i książki z miniaturowym wnętrzem stały się tematem artykułu na stronie Decodom.pl. http://decodom.pl/miniaturowe-wnetrza-czas-lampionach-zatrzymany/. Dziękuję <3 

niedziela, 04 grudnia 2016

Dla Pani Małgorzaty wykonałam lampion z miniaturą gabinetu jej męża. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam przesłane mi napisy, a na biurku laptop :-) 

czwartek, 01 grudnia 2016

U mnie dzisiaj za oknem piękna zima, a w głowie coraz więcej myśli o Świętach :-) W ostatnim czasie zrobiłam kilka bombek z miniaturowym wnętrzem w różnych zestawach kolorystycznych :-) Mebelki wykonałam z drewna :-)

wtorek, 29 listopada 2016

Na zamówienie wykonałam lampion dla małej Nadii :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia dziewczynki :-)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 58
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin