Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 27 września 2016

Na zamówienie Pani Danuty wykonałam pokoik dziewczynki w lampionie :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia, zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat dziewczynki :-)

niedziela, 25 września 2016

Na zamówienie wykonałam lampion z miniaturą garażu. Regały zrobiłam z drewna, dodatki to różne miniaturowe zdobycze z pchlego targu, które w lampionie będą miały drugie życie :-D

środa, 21 września 2016

Na zamówienie dla Pani Marzeny zrobiłam miniaturowy pokoik chłopczyka w lampionie :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie umieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia maluszka :-)

poniedziałek, 19 września 2016

Dla Pani Elżbiety wykonałam wnętrze lampionu z biblioteczką, fotelem i stołem. Mebelki zrobiłam z drewna, książeczki z tektury, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia :-)

piątek, 16 września 2016

To jeden z dwóch miniaturowych ogrodów w lampionie, które zrobiłam dla Pani Anny :-) Ławeczkę i stolik wykonałam z drewna, poduszeczkę uszyłam; na ławeczce umieściłam książeczkę ze zdjęciami osób, dla których lampion był prezentem :-)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 53
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin