ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
środa, 29 stycznia 2014

Co prawda nie  świecą, ale ich wygląd pozwala je zaklasyfikować jako lampy :-). Miniaturowe lampki powstały w ostatnich dniach a ich wykonanie nie było zbyt skomplikowane - wykorzystałam elementy do tworzenia biżuterii, guziki, nakrętki od pasty do zębów i fragment z pojemniczka od zmywacza do paznokci ;-). 

piątek, 24 stycznia 2014

W miniaturowej kuchni trwały prace nad nieco spóźnionymi przetworami na zimę ;-). I powstały modelinowe śliwki w kompocie, fasolka i papryka marynowana oraz kiszone ogórki :-).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga :-)

niedziela, 19 stycznia 2014

Oto moja kolejna szybka praca - odskocznia od pisania doktoratu: miniaturowe perfumy (z różnych elementów do tworzenia biżuterii). 

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za odwiedziny :-)

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Doktorat pochłania obecnie większą część mojego wolnego czasu (czytaj: czasu kiedy Piotruś śpi :-).  W przerwie udało mi się jednak zrobić miniaturowe świeczniki. 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga!

wtorek, 07 stycznia 2014

Młotki, kleszcze, szczypce, klucze, piły, siekiery, kable, deski, wiertarki, wkrętarki.... można by jeszcze długo wymieniać zawartość domowego warsztatu. Wersja miniaturowa zawiera trzy młotki (zawieszki), piłę, wiertarkę wykonaną z różnych części długopisu, kable w pudełkach, koło zębate, deseczki, sprężyny i maleńkie gwoździe w szufladzie (otwieranej).

17:45, jola-1986
Link Komentarze (4) »
środa, 01 stycznia 2014

Życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, realizacji postanowień i znalezienia swojej własnej pasji, która pomoże Wam rozwinąć skrzydła!

Niech każdy problem i przeszkody w spełnianiu marzeń ulegną miniaturyzacji :-)

Nowy Rok w Miniaturowym Świecie zaczynam od słodkości. Miniaturowe patery zrobiłam jakiś czas temu z koralików, a ciasta i ciasteczka z modeliny. 

Pozdrawiam serdecznie!

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin