ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
piątek, 29 stycznia 2016

Miniaturę sklepu z farbami zrobiłam dla Pani Kasi i jej męża :-) Wszystkie meble (ladę, regał, stojak z tapetami) i dodatki (pojemniki z farbami, pędzle, taśmy) wykonałam własnoręcznie. 

wtorek, 26 stycznia 2016

Kocham urządzać miniaturowe wnętrza - dzięki Wam ich różnorodność jest naprawdę duża, nieustannie mobilizujecie mnie do nowych wyzwań! Dzisiaj postanowiłam pokazać jeden z dwóch lampionów dla Pani Aleksandry :-) Mebelki, kominek i zegar zrobiłam z drewna, a dodatki - kufel i wazon - to zdobycze z pchlego targu :-) Podobnie jak poprzednie lampiony, dzięki zamontowanemu oświetleniu, może służyć jako lampka nocna :-)

środa, 20 stycznia 2016

Ramka z miniaturowymi mebelkami, którą zrobiłam dla Rozalki: z jej imieniem, godz. urodzenia na zegarze i datą urodzenia na miniaturowym kalendarzu :-)

sobota, 16 stycznia 2016

Lampion dla Pani Joanny miał mieć postarzane wnętrze i turkusowe dodatki :-) Miniaturowe meble i podłogę zrobiłam z drewna i postarzyłam, fotel również ma drewnianą konstrukcję. Na ścianie umieściłam przesłane mi zdjęcie i obraz :-) Turkusowe i miętowe dodatki to wykonany przeze mnie zegar, fotel i wazony :-)

wtorek, 12 stycznia 2016

Jakiś czas temu dokonałam kolejnej przemiany lampionu w statek kosmiczny z serialu "Doctor Who". Tym razem dla Pani Izy stworzyłam budkę policyjną z wnętrzem z piątej części tego serialu :-) Lampion przemalowałam, a wewnątrz zamontowałam własnoręcznie wykonany panel, na którego szczycie umieściłam lampkę zmieniającą kolory :-)

piątek, 08 stycznia 2016

Lampion dla Pani Adrianny i wg jej wskazówek :-) Meble, zegar i kominek zrobiłam z drewna, książeczki z tektury, ramkę przemalowałam na złoty kolor. Obowiązkowy element to koty :-)

niedziela, 03 stycznia 2016

Mam duży sentyment do tego lampionu. To pewnie ze względu na mojego nieużywanego magistra z biotechnologii i godziny spędzone w laboratorium :-) Lampion dotarł już do swojej właścicielki, która pracuje na co dzień w takim miejscu :-) Wszystko, poza szkłem laboratoryjnym, wykonałam ręcznie. 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin