ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
niedziela, 23 lutego 2014

Oto mój pierwszy własnoręcznie wykonany miniaturowy żyrandol. Do zrobienia go wykorzystałam koraliki, guzik i haczyki do żabek od firan:-)

Pozdrawiam serdecznie odwiedzających bloga!

wtorek, 18 lutego 2014

Wiele czynników złożyło się na powstanie tego lustra. Oglądałam ostatnio z synkiem bajkę o Franklinie - fabuła niezwykle wciągająca, ale nie o tym chcę pisać ;-). Otóż Franklin miał w swoim pokoju stojące lustro, które ja oczyma wyobraźni zobaczyłam od razu w wersji miniaturowej. Dodatkowo ostatnio wypadło mi lusterko z kosmetyczki... Nie mogłam pozostać obojętna na te oczywiste znaki od losu ;-). I tak właśnie powstało miniaturowe lustro stojące z szufladką. Ramę lustra i szafkę wycięłam z balsy, uchwyty do lustra wyrzeźbiłam również z tego drewna.

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie!

19:11, jola-1986
Link Komentarze (2) »
wtorek, 11 lutego 2014

Nakrętki po butelkach, elementy obudowy długopisu, koraliki i guziki - wcale nie trzeba wiele, by miniaturowy świat zyskał nowe "szklane" i "kryształowe" naczynia. Pokrywki są zdejmowane, dzięki czemu we wnętrzu naczyń można coś umieścić. Dzisiaj udało mi się odwiedzić kolejną pasmanterię, więc kolekcja miniaturowych kryształów niedługo się powiększy :-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających :-)

sobota, 08 lutego 2014

Oto koleje garnki (tym razem plastikowe) zrobione z zaślepek na rury i elementów do maskowania wkrętów, które posłużyły jako pokrywki. Udało mi się zrobić również przetykaczki do zlewu, trzepaczki, rondelki i nowe patery.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających!

poniedziałek, 03 lutego 2014

Dziękuję za Wasze polubienia, komentarze i udostępnienia :-). Dzięki Wam tworzenie miniaturek jest jeszcze przyjemniejsze :-).

Niedawna wyprawa do Castoramy zaowocowała zaślepkami na rury z potencjałem przemiany w miniaturowe garnki :-). Pokrywki powstały z elementów do tworzenia biżuterii. 

 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin