ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
poniedziałek, 29 lutego 2016

Gabinet dentystyczny w miniaturze zrobiłam na zamówienie dla Pani Katarzyny :-) Fotel i sprzęty dentystyczne wykonałam własnoręcznie wykorzystując termometr, słuchawki, szczoteczkę do zębów, lampkę i drewno :-)

czwartek, 25 lutego 2016

To drugi z lampionów, które zrobiłam dla Pani Klaudii :-) Tym razem w odcieniach zieleni :-) 

poniedziałek, 22 lutego 2016

To jeden z dwóch wykonanych przeze mnie w ostatnim czasie lampionów dla Pani Klaudii :-). Mebelki i podłogę i karuzelkę do łóżeczka wykonałam z drewna. Na karuzelce zawiesiłam zabawki - guziki, na ścianie znajdują się zdjęcia uroczego maluszka i jego rodziców. Na ścianie znajduje się zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą narodzin :-)

środa, 17 lutego 2016

Lampion dla Pani Małgosi miał być pokoikiem baletnicy :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam lustro, a samą baletnicę (figurkę zakupiłam) zamocowałam tak, by mogła kręcić się wokół własnej osi, gdy się ją poruszy :-).

poniedziałek, 15 lutego 2016

Nie jestem miłośnikiem kolei, ale często jestem ich pasażerem :-) Nie dla mnie jednak ten lampion :-) Pani Natalia zamówiła u mnie latarenkę dla swojego męża, który jest zapalonym fanem kolei. W lampionie znalazły się (poza wykonanymi przeze mnie mebelkami) zdjęcia ulubionych pociągów, miniaturowe lokomotywy, jak również książki związane z kolejarstwem. 

piątek, 12 lutego 2016

Lampion w skandynawskim stylu wykonałam na zamówienie dla Pani Aleksandry :-) Meble zrobiłam z drewna, pieska z modeliny (przyznaję, przeraża i przerasta mnie lepienie zwierząt z modeliny), poduszeczki uszyłam, a na ścianach umieściłam przesłane mi zdjęcia :-) 

wtorek, 09 lutego 2016

Dzisiaj lampion wykonany przeze mnie na zamówienie jako prezent dla nauczycielki. Postawiłam tu na prostotę i minimalizm. Biurko i krzesło zrobiłam z drewna, na jednej ścianie umieściłam tablice edukacyjne z literkami, na drugiej tablicę i godło :-) Na biurku leży dziennik :-)

piątek, 05 lutego 2016

Niedawno skończyłam pracę nad lampionem dla prezesa pewnej firmy :-) Z drewna zrobiłam biurko, półkę ścienną i "rusztowanie" fotela, który obiłam ekoskórą ;-) W środku wykonałam też miniaturowy monitoring, żeby prezes mógł mieć wszystko na oku :-)

wtorek, 02 lutego 2016

Lampion ślubny wykonany na zamówienie jako prezent dla pewnej Pary :-) Urządziłam go w odcieniach fioletu, które sama bardzo lubię i na życzenie zamawiającej dodałam króliczki ;-) Mebelki wykonałam z drewna, pościel uszyłam :-) Na ścianie umieściłam kalendarz ze zdjęciem narzeczonych i datą ślubu :-)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin