ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
poniedziałek, 25 listopada 2013

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu, a także wszystkie polubienia, komentarze i udostępnienia. 

Spadł pierwszy śnieg, Święta coraz bliżej ... :-D. 

Kolejna bombka z miniaturowym wnętrzem jest już gotowa. W kuli wiklinowej na podłodze z deseczek bambusowych umieściłam wykonany samodzielnie miniaturowy fotel wraz z poduszką, choinkę z bombkami, pudełko z łańcuchem choinkowym oraz (nie wykonane samodzielnie) zabawki (bączek i klocki) i prezencik. 

środa, 20 listopada 2013

Dziękuję za wszystkie polubienia, komentarze i udostępnienia na facebooku i tu na blogu. Robienie bombek z miniaturowymi wnętrzami sprawia mi dużo radości - jest ona jeszcze większa, gdy wiem, że podobają się one również Wam.

Udało mi się skończyć kolejny miniaturowy świat zamknięty kuli. Tym razem pokusiłam się na odcienie koloru niebieskiego: fotel, poduszka, bombki, prezenty, zabawki. Podłogę zrobiłam z deseczek bambusowych, dywanik wycięłam z filcu, stół wykonałam z balsy, choinkę ze sztucznej choiny do wieńców. Na fotelu obok poduszki leży sobie wygodnie kot. 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga!

sobota, 16 listopada 2013

Do stworzenia kolejnej bombki postanowiłam wykorzystać kulę rattanową, w której wycięłam okienko. W środku na podłodze wykonanej z deseczek bambusowych umieściłam własnoręcznie wykonaną miniaturową choinkę i fotel oraz niewłasnoręcznie wykonane prezenty i kotka (element obowiązkowy) :-). Nad okienkiem umieściłam zrobiony z tzw. drucika kreatywnego miniaturowy wieniec, który ozdobiłam koralikami.

Chyba dałam się ponieść przedświątecznemu szaleństwu...

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny na blogu :-)

poniedziałek, 11 listopada 2013

Wiem, że do Świąt pozostało jeszcze duuużo czasu, ale przygotowania pracochłonnych ozdób lepiej zacząć wcześniej. Niedawno udało mi się skończyć prace nad pierwszymi bombkami z miniaturowym wnętrzem. Każda z nich przedstawia przygotowanie do Świąt: choinka nie została jeszcze przystrojona, na podłodze i stole leżą pudła z bombkami i łańcuchami, a także z papierami do pakowania prezentów. Przygotowania te obserwują: pies siedzący grzecznie u stóp fotela oraz kot - leżący oczywiście wygodnie na fotelu ;-). 

Jakość zdjęć niestety nie jest najlepsza (są robione telefonem), dlatego wnętrza bombek pokazuję również osobno.

poniedziałek, 04 listopada 2013

W miniaturowym świecie pojawił się nowy miniaturowy fotel. Tym razem jego obicie zrobiłam  z materiału w kratkę biało-niebieską i wykorzystałam też koronkę zakrywającą częściowo nóżki.

Dziękuję serdecznie wszystkim odwiedzającym bloga:-)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin