ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 25 listopada 2014

W ostatnim czasie mój wolny czas pochłania tworzenie ramek z miniaturkami. Kilka przykładowych zamieszczam poniżej :-)

sobota, 15 listopada 2014

"Do Świąt jeszcze sporo czasu" - kto zajmuje się rękodziełem wie, że to nie do końca prawda. Przygotowanie ozdób świątecznych (zwłaszcza robionych samodzielnie) bywa bardzo pracochłonne, ale i również czasochłonne. Dlatego, mimo iż dopiero połowa listopada, postanowiłam zrobić filcowe choinki i  oto są :-)

czwartek, 06 listopada 2014

Staram się nie ulegać przedświątecznemu szaleństwu, które w tym roku zaczęło się zaraz po 1 listopada. Choć nie ukrywam, że uwielbiam atmosferę grudniowych Świąt obecną również w sklepach (to jedna z moich słabości). W każdym razie w grudniu czeka mnie  jarmark, na który przygotowania trzeba zacząć wcześniej. To moja pierwsza w tym roku bombka z miniaturowym wnętrzem. Powstała przez pomalowanie przezroczystej bombki akrylowej białą farbą, przyozdobieniu koronką i wstążką i dorobieniem miniaturowej zawartości, gdzie motyw przewodni stanowią koty (co nie jest nowością) ;-). 

Dziękuję za odwiedziny na blogu!

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin