ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
niedziela, 29 listopada 2015

To jeden z lampionów, którego wykonanie zajęło mi najwięcej czasu. Pani Agnieszka chciała mieć w latarence urządzone bistro w klimacie francuskim. Podłogę układałam z płytek do mozaiki, wszystkie mebelki wycinałam ręcznie z drewna, a jedzonko wykonałam z modeliny. Dodałam Wieżę Eiffla, lawendę na stoliczek i butelki francuskiego wina ;-). 

niedziela, 22 listopada 2015

Dziękuję za odwiedziny na blogu, komentarze i polubienia tu i na facebooku :-)

Od dawna marzyło mi się zrobienie w miniaturze pokoju podróżnika: z miniaturowymi mapami, globusem, książkami. I w końcu nadeszła taka okazja, bo Pani Beata chciała lampion w takim właśnie klimacie. Wszystkie meble zrobiłam własnoręcznie z drewna. Najwięcej czasu pochłonęło mi stworzenie miniaturowego globusa, ale z ostatecznego efektu pracy jestem zadowolona. 

wtorek, 17 listopada 2015

Lidia, Igorek i Błażej to kolejne słodkie ludzkie miniaturki, dla których miałam ogromną przyjemność zrobić ramki na zdjęcie z miniaturowym wnętrzem :-)

czwartek, 12 listopada 2015

Lampion świąteczny dla Pani Ewy powstał jeszcze w czasie wakacji, gdy za oknem był ponad 30-sto stopniowy upał. Choinka i świąteczne wnętrze przynosiło ulgę ;-). 

czwartek, 05 listopada 2015

 Lampion dla Pani Aleksandry miał przypominać wnętrze starej chaty - jak w skansenie. Zależało mi na tym, by stworzyć kominek z imitacją ognia i chyba się udało :-). Nie mogło zabraknąć również kota :-)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin