ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
czwartek, 18 grudnia 2014

Lampion udało mi się skończyć tydzień temu, ale zdjęcia powstały dopiero teraz. Na czas sesji zdjęciowej lampion opuścili lokatorzy - rycerze mojego syna, którzy zamieszkali w nim już chyba na stałe (wychodzą z niego tylko na czas wojny) ;-).

Miniaturowa scenka zawiera własnoręcznie wykonany fotel, zegar stojący, choinkę, kominek, lampę, mini lampion i podłogę. Jako dywanik wykorzystałam filcową podkładkę pod kubek, na kominku ustawiłam też mini choineczkę i misia zakupione za grosze w pasmanterii. Ściany wyłożyłam papierem ozdobnym. 

Do oświetlenia wykorzystałam lampkę LED, którą przykleiłam wewnątrz lampionu - światło pada na wykonaną przeze mnie lampkę, którą zawiesiłam za pomocą łańcuszka (o lampce tutaj: http://miniaturowyswiat.blox.pl/2014/07/Miniaturowe-lampy-i-swieczniki.html) i wydaje się, że to ona świeci ;-)

poniedziałek, 08 grudnia 2014

Dawno nic tu nie opublikowałam, ale nie oznacza to wcale, że porzuciłam temat miniaturek :-). Oto niektóre dowody:-). Kominek zrobiłam z drewna, pomalowałam farbami akrylowymi i pokryłam lakierem. Lampion powstał z balsy i drewnianych elementów do scrapbookingu. Pomalowałam go ostatecznie (po długim namyśle) białą farbą i podłączyłam własnoręcznie zrobione oświetlenie (muszę jeszcze pomalować baterię, ale jestem z siebie dumna;-) ). Zapałka jak zwykle pokazuje skalę wielkości. Kominek i lampion będą częścią miniaturowego pokoju zaaranżowanego w nieminiaturowym lampionie, który pokażę już niedługo :-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających!

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin