ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 29 grudnia 2015

To mój kolejny lampion z oknem :-) Pani Marta chciała dać córeczce jako prezent miniaturę jej pokoju :-) Ja natomiast otrzymałam zdjęcia, na podstawie których odtworzyłam wnętrze w miniaturze :-)

wtorek, 22 grudnia 2015

Tempo pracy przed Świętami miałam zawrotne i podobnie jak nasz rząd najczęściej pracowałam w nocy :-D. Jeszcze jeden świąteczny lampion dla Pani Gosi :-).

I życzenia dla Was: z okazji niedawnego Przesilenia Zimowego, słowiańskich Szczodrych Godów, rzymskich Saturnaliów,  Świąt Odrodzenia Słońca, żydowskiej Chanuki, chrześcijańskiego Bożego Narodzenia życzę zdrowia, pogody ducha i dostrzegania tego, co najmniejsze a często najważniejsze :-)

niedziela, 20 grudnia 2015

A tu jeszcze jedno świąteczne wnętrze w lampionie tym razem wykonanym dla Pani Gosi :-). Meble, zegar i kominek wykonałam z drewna, poduszeczki uszyłam :-) 

wtorek, 15 grudnia 2015

Jakiś czas temu zostałam poproszona o wykonanie dziesięciu lampionów świątecznych dla jednej z firm :-) Jeszcze nigdy nie robiłam naraz tylu miniaturowych foteli, kominków czy dodatków. Ale praca nad każdym z nich była ogromną przyjemnością i gotowe lampiony trafiły już na miejsce :-)

poniedziałek, 07 grudnia 2015

To jeden z moich pierwszych lampionów z oknem, które powstały w ostatnim czasie (a które mam nadzieję pokażę już wkrótce na blogu). Wykonany został w oparciu o przesłane mi zdjęcia wnętrza :-) Wszystkie meble ( w tym maleńką komódkę na biurko) wykonałam z drewna, uszyłam również pościel i zrobiłam miniaturowe książki  i modelinowe jedzenie :-) 

Dziękuję za odwiedziny na blogu! 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin