ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
czwartek, 29 grudnia 2016

Na zamówienie jednej z Pań z salonu kosmetycznego Klinika Pięknych Dłoni w Katowicach miałam przyjemność wykonać jego miniaturę w lampionie :-) Oryginalne wnętrze można obejrzeć na stronie http://www.pieknedlonie.pl/site/46/galeria.html. A tu w miniaturze :-)

wtorek, 27 grudnia 2016

Dla Pani Eweliny wykonałam lampion dziecięcy w wersji dla chłopczyka :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia oraz kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-) 

piątek, 23 grudnia 2016

Dzisiaj ostatnia już bombka przed Świętami - choć moja pierwsza z oświetleniem :-) Kocham miniatury, bo można z nich wyczarować wnętrze nawet na najmniejszej przestrzeni. Bombka ma średnicę 15cm i będzie prezentem dla córeczki mojej siostry, dla której będą to pierwsze Święta Bożego Narodzenia :-) Mebelki jak zawsze zrobiłam z drewna, na górze zamontowałam własnoręcznie wykonane oświetlenie :-)

Życzę Wam Kochani cudownych, magicznych, rodzinnych Świąt!!! 

wtorek, 20 grudnia 2016

Pozostając w tematyce zimowo-śniegowej wykonałam lampion dla alpinisty :-) To już trzeci lampion, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Katarzyny :-) Mebelki i kominek zrobiłam z drewna, we wnętrzu umieściłam plecak oraz liny i uprzęże do miniaturowej wspinaczki ;-)

niedziela, 18 grudnia 2016

Na zamówienie Pani Gosi urządziłam wnętrze lampionu dla dziewczynki. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam tradycyjnie już zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia i nietradycyjnie - miarkę wzrostu z zaznaczonym wzrostem urodzeniowym dziewczynki :-)

piątek, 16 grudnia 2016

Czujecie już zapach pierniczków? :-) Dzisiaj jeszcze jeden świąteczny lampion -  z choinką, oknem i fotelem oraz kotem :-) Choinkę wykonałam z gałązek, a fotel z drewna, cienkiej gąbki i materiału :-) 

środa, 14 grudnia 2016

Dla Pani Oli urządziłam miniaturowe wnętrze w lampionie - pokoik maluszka :-). Mebelki wykonałam z drewna, ściany i dodatki zrobiłam tak, by jak najbardziej odzwierciedlały dodatki w rzeczywistym pokoju chłopczyka :-) Od Pani Oli dostałam również zdjęcie pokazujące lampion na tle pokoiku - dziękuję :-)

poniedziałek, 12 grudnia 2016

Dla Pani Beaty wykonałam bożonarodzeniową salę szkolną w lampionie :-) Będzie on prezentem dla nauczyciela. Mebelki wykonałam z drewna, na tablicy zamieściłam fragment wiersza ks. Twardowskiego (ulubionego poety tej nauczycielki) nawiązujący do nadchodzących Świąt. Na biurku leży dziennik lekcyjny i stoi choinka :-)

sobota, 10 grudnia 2016

Na zamówienie Pani Ilony miałam przyjemność wykonać ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem :-) Mebelki wykonałam z drewna, zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat, imię i zdjęcie dziewczynki :-)

środa, 07 grudnia 2016

Wczoraj, poza mikołajkami, był kalendarzowy Dzień Anioła :-) Kiedy pracowałam nad tym lampionem myślałam o tym, że mam w znajomych wiele osób, które zasługują na to miano: osoby, które opiekują się na co dzień chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi, organizują zbiórki na różne cele, pomagają zwierzakom w schroniskach albo pozwalają, by ich domy stały się domem tymczasowym (choć nie raz na bardzo długo) dla bezdomnych kotów i psów. Znam osoby, które tworzą anioły tak piękne, że ich obecność staje się odczuwalna :-) I zauważyłam także, że mam w znajomych całą masę aniołów, które sprawiają, że mi też rosną skrzydła.

Dla Pani Agaty urządziłam w lampionie miniaturowe wnętrze z motywem aniołów - był on prezentem dla osoby, która je kolekcjonuje. Mebelki wykonałam z drewna. We wnętrzu zamieściłam figurki aniołów, obrazy i książkę o tej tematyce :-) 

wtorek, 06 grudnia 2016

I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja? Dostałam dzisiaj prezent - moje lampiony, bombki i książki z miniaturowym wnętrzem stały się tematem artykułu na stronie Decodom.pl. http://decodom.pl/miniaturowe-wnetrza-czas-lampionach-zatrzymany/. Dziękuję <3 

niedziela, 04 grudnia 2016

Dla Pani Małgorzaty wykonałam lampion z miniaturą gabinetu jej męża. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam przesłane mi napisy, a na biurku laptop :-) 

czwartek, 01 grudnia 2016

U mnie dzisiaj za oknem piękna zima, a w głowie coraz więcej myśli o Świętach :-) W ostatnim czasie zrobiłam kilka bombek z miniaturowym wnętrzem w różnych zestawach kolorystycznych :-) Mebelki wykonałam z drewna :-)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin