ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
niedziela, 26 kwietnia 2015

Zrobione przeze mnie niedawno mebelki zapełniły się książeczkami, zabawkami, ubraniami (oraz różańcami ;-) ) w ramkach na zdjęcie z miniaturkami. Już wkrótce powędrują one do swoich właścicieli :-)

wtorek, 21 kwietnia 2015

W ostatnich dniach pracowałam nad miniaturowymi mebelkami do pewnego projektu. Powstało sześć kompletów mebli, na których w niedługim czasie zapełnią się półeczki. Na potrzeby tego projektu stworzyłam również miniaturowe różańce, które mam nadzieję niedługo tu pokaże wraz z całą resztą :-)

czwartek, 16 kwietnia 2015

Oto kilka nowych ramek, które wyszły spod moich rąk w ostatnim czasie. Niektóre z nich jak poprzednio łamią stereotypy: dla chłopców nie zawsze musi być kolor niebieski, a dla dziewczynek nie zawsze musi być róż :-) I jeszcze jedno - dziewczynki, jak mała Abigalil,  też mogą lubić samochody, samoloty i dinozaury. 

czwartek, 09 kwietnia 2015

Młynki powstały dopiero co - jeszcze ciepłe (widać jeszcze pozostałości kleju na gorąco) :-) Mimo tych niedoskonałości wrzucam je tu już teraz, bo potem pewnie umkną mi jak wiele innych miniaturek, które robię :-D. 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin