ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
piątek, 28 kwietnia 2017

Za oknem szaro i buro - zapraszam więc dzisiaj do miniaturowego ogrodu, w którym zawsze jest ciepło :-) Lampion wykonałam na zamówienie Pani Iwony - jako prezent dla mamy :-). Miniaturowe meble zrobiłam z drewna, poduszeczkę uszyłam, na stole zamieściłam książkę - przewodnik po Beskidach (mama Pani Iwony kocha te góry).

czwartek, 27 kwietnia 2017

Jak tu nie kochać swojej pracy, jak tworzy się miniaturowe pokoiki dla takich słodkich bobasów? Dla małej Elenki zrobiłam w lampionie wnętrze w odcieniach mięty i różu :-) Mebelki wykonałam z drewna, zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat i tabliczkę z wagą urodzeniową i wzrostem oraz przesłane mi zdjęcia :-)

wtorek, 25 kwietnia 2017

Kolekcjonować można wszystko. Niektórzy kolekcjonują znaczki, monety, kapsle, samochodziki, filiżanki, czy figurki kotów jak moja mama :-D Dzisiaj mój drugi lampion w tematyce anielskiej dla osoby, której pasją jest kolekcjonowanie aniołów. Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, na ścianie zamieściłam obrazek z aniołami, cytat o aniołach, a na regale i komodzie książki i miniaturowe figurki aniołków. Zrobiłam również miniaturową książkę z życzeniami od osób, które zamówiły lampion dla swojej mamy :-) 


poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Tęsknicie za błękitnym niebem? Ja tak :-D Dzisiaj lampion w delikatnych odcieniach błękitu, który zrobiłam na zamówienie Pani Eweliny dla malutkiego Sebastiana :-) Mebelki zrobiłam z drewna. Zgodnie z życzeniem zamawiającej poza kalendarzem z datą narodzin, zegarem z godz. urodzenia, zdjęciami i imieniem zamieściłam również miarkę wzrostu z tabliczką z wagą chłopczyka :-)
sobota, 22 kwietnia 2017

To, co dzieje się za oknem to chyba jakaś magia, dlatego dzisiaj moje drugie miniaturowe wnętrze w lampionie w klimacie Harrego Pottera, które wykonałam dla Pani Olgi :-) Meble zrobiłam z drewna, miotłę ze sznurka i patyczka. Na regale ustawiłam wykonane własnoręcznie miniaturowe książki, zwoje, kałamarz z piórem i buteleczki z eliksirami i sowę po przejściach :-) Na ścianie powiesiłam mapę Hogwartu :-) W kotle znajduje się modelinowa mikstura. 


czwartek, 20 kwietnia 2017

Nie potrzebuję termometru, by wiedzieć, że dzisiaj za oknem wiosenna zima. Mój niezawodny tester temperatury - kot - nie wystawia nawet jednej łapy na balkon jeśli temperatura jest niższa niż 5 stopni :-) Dzisiaj ramka metryczka na chrzciny dla malutkiego Kacperka, którą miałam przyjemność wykonać w ostatnim czasie dla Pani Wiktorii. Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, miarkę wzrostu, imię i tabliczkę z datą Chrztu. :-)

poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Pomiędzy babką wielkanocną a mazurkiem, wizytą z dzieckiem u lekarza a cięciem drewna dzisiaj lampion z wnętrzem dla utalentowanego skrzypka, który urządziłam dla Pani Iwony :-) Meble i stojak na nuty zrobiłam z drewna, książki z tektury, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie i plakat. Kocham moją pracę sobota, 15 kwietnia 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiej Oliwii, który wykonałam na zamówienie Pani Kasi :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zdjęcia i zegar z godz. przyjścia na świat. Na komodzie ustawiłam imię dziewczynki :-)

środa, 12 kwietnia 2017

Dzisiaj moja druga miniaturowa siłownia :-) Tym razem dla Pani Katarzyny zrobiłam lampion z własnoręcznie wykonanymi przyrządami: sztangą, hantlą i ciężarkami :-)

poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Dzisiaj rameczka - metryczka z miniaturowym wnętrzem dla małej Julki :-)Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie i zegar z godz. urodzenia. Na komodzie ustawiłam kalendarz z datą przyjścia na świat i miarkę wzrostu oraz imię :-)

sobota, 08 kwietnia 2017

Dzisiaj lampion z gabinetem dentystycznym dla Pani Zofii, który wykonałam na podstawie zdjęć :-) We wnętrzu zamontowałam dwa źródła światła - jedno pełni funkcję lampy dentystycznej :-)

czwartek, 06 kwietnia 2017

Pani Marta postawiła przede mną wyzwanie - miałam stworzyć w lampionie wnętrze dla strażaka :-) No i jest :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na regale ustawiłam miniaturę samochodu strażackiego oraz książkę nawiązującą do pożarnictwa i książkę kucharską (gotowanie to pasja tej osoby). Na biurku znalazł się hełm strażacki, obok gaśnica :-) Nad biurkiem umieściłam cytat z Einsteina: "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia", bo w końcu praca strażaka to nieustanna służba innym :-)

poniedziałek, 03 kwietnia 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiego Filipka, który miałam przyjemność urządzić dla Pani Moniki :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz przyjścia na świat :-)

sobota, 01 kwietnia 2017

Dzisiaj zapraszam do mini lodziarni :-) Meble zrobiłam z drewna, umieściłam również logo firmy, dla której wykonałam lampion :-)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin