ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 27 maja 2014

Z poprzednimi sofami rozstałam się z lekkim żalem, więc na pocieszenie zrobiłam jeszcze jedną w drobne żółte i niebieskie kwiatki :-D. Synkowi bardzo się spodobała - obecnie wypoczywają na niej jego rycerze ;-).

czwartek, 22 maja 2014

Ostatnio pracowałam nad zamówieniem od klientki, która chciała mini sofę pełniącą funkcję stojaka na telefon. Jak widać zastosowanie miniaturek może być wszechstronne :-). 

piątek, 16 maja 2014

Pomysł na lampion z miniaturową scenką podpatrzyłam już wcześniej na innych blogach i tak mi się spodobał, że postanowiłam zrobić własny. W moim lampionie znajduje się ręcznie robiona szafka z konewką z kwiatami, fotel, dywan i poduszka. Istotne było dla mnie to, by wszystko wewnątrz można było wyjąć i w razie potrzeby wymienić. Udało się - poza wymienionymi elementami zdemontować można również firanki, oświetlenie, a nawet podłogę :-). W nocy lampion może służyć jako lampka nocna. 

Nie byłabym sobą, gdyby na fotelu (lub gdziekolwiek indziej) nie znalazł się kot ;-).

czwartek, 08 maja 2014

Dziękuję za Wasze polubienia na facebooku i komentarze :-). Cieszę się, że spodobały się Wam miniaturowe parasole. 

I właśnie pozostając w temacie parasolek udało mi się zrobić kolejne dwie rozkładane. Oprócz tego powstał również mięciutki fotel na szpilki zamiast tradycyjnej poduszeczki.

Dziękuję za Wasze odwiedziny!

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin