ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 26 maja 2015

Tym razem lampion z miniaturowym wnętrzem w odcieniach brązu i beżu na zamówienie dla Pani Kasi. Miał on być miniaturą rzeczywistego salonu właścicielki. Miniaturowe mebelki, zegary i kominek, podłogę wykonałam z drewna - witryna ma otwierane drzwi. W witrynce umieściłam miniaturowe figurki koni (zdobyte na pchlim targu) oraz psa i kota. Na górze znajduje się sypialnia :-).

wtorek, 19 maja 2015

Tym razem lampion malutki - ale miniaturki mają tą zaletę, że dopasują się rozmiarami do każdego wnętrza. Lampion zrobiłam na zamówienie i będzie służył jako lampka nocna dla pewnej dziewczynki :-). 

czwartek, 14 maja 2015

Oto kilka nowych ramek z miniaturowym wnętrzem, które udało mi się niedawno skończyć i wędrują już do swoich właścicieli :-)

niedziela, 03 maja 2015

Lampion z miniaturowym wnętrzem na zamówienie dla Pani Dominiki ukończyłam ostatecznie w tym tygodniu i  właśnie został przez Nią odebrany. Jest utrzymany w zielono-miętowej kolorystyce :-). Mebelki, jak również zegary, podłogi i firanki wykonałam sama. Mebelki są otwierane - zamontowałam miniaturowe zawiasy. Zrobiłam również oświetlenie - i na dole i na górze. Lampa na poddaszu jest również mojego autorstwa (nakrętka + koraliki) - jak również sposób na to, by świeciła ;-). Nieodłącznym akcentem są koty, których umieściłam tyle, by odpowiadały licznie posiadanych przez właścicielkę :-). 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin