ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
poniedziałek, 30 maja 2016

Na zamówienie Pani Ani stworzyłam miniaturę wnętrza na podstawie otrzymanych zdjęć. Zadbałam o to, by meble, obrazy na ścianach i dodatki (np. ryba) stanowiły wierne miniaturowe odpowiedniki swoich pierwowzorów w skali makro :-) 

czwartek, 26 maja 2016

Dziś Dzień Mamy. Z tej okazji powstało dużo naprawdę rożnych lampionów i z pewnością prędzej czy później się tu ukażą. Dziś jednak lampion dla osoby, która też jest mamą i to mamą o niezwykłych zainteresowaniach. 

Pani Patrycja poprosiła mnie o wykonanie dla niej biblioteczki w lampionie. Przez miesiąc udało mi się na tyle poznać jej zainteresowania, obserwując chociażby co sama tworzy (jej figurki są niesamowite) i jakie książki czyta, by spróbować stworzyć wnętrze, które odda ten klimat. Przyznaję, że niezmiernie miło było usłyszeć od Pani Patrycji, że lampion jest żywy - bo żyją w nim jej emocje i uczucia. Dziękuję!  

poniedziałek, 23 maja 2016

Bardzo lubię czytać i staram się miłość do książek przekazać też mojemu 5-letniemu synkowi, który czyta coraz lepiej i więcej :-) Są książki, które pozwalają schować się w ich wnętrzu i zapomnieć o rzeczywistości. U mnie dzisiaj też taka książka ;-)

piątek, 20 maja 2016

Lampion dla Pani Barbary urządziłam na podstawie zdjęć salonu fryzjerskiego, które otrzymałam. Był on prezentem dla pewnego bardzo utalentowanego fryzjera. Meble wykonałam z drewna, ekoskóry i materiału.  

niedziela, 15 maja 2016

Dziękuję za wszystkie komentarze, polubienia i udostępnienia na facebboku :-) Są one dla mnie ogromną motywacją! 

Niedawno ukończyłam pracę nad kolejnym lampionem dla dziewczynki. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianach umieściłam zdjęcia oraz kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-)

czwartek, 12 maja 2016

Lampion z salą szkolną zrobiłam na zamówienie Pani Iwony jako prezent od maturzystów :-) Nauczycielka uwielbia anioły, więc starałam się nawiązać do tego we wnętrzu umieszczając figurkę aniołka, obrazek na ścianie i temat lekcji również w tej tematyce :-)

wtorek, 10 maja 2016

Wnętrze urządziłam na zamówienie Pani Hanny i - choć sama nie jestem miłośniczką koni - jest to jeden z moich ulubionych lampionów :-) Mebelki i kominek wykonałam z drewna; na ścianach umieściłam zdjęcia przesłane mi przez Panią Hannę, które już same nawiązują do zainteresowań osoby, dla której lampion miał być prezentem. Zrobiłam również miniaturowe książki o tematyce jazdy konnej i na regale, a na komodzie i kominku umieściłam miniaturowe figurki koni :-) 

niedziela, 08 maja 2016

Dla dwóch dziewczynek wykonałam ramki na zdjęcie z miniaturowym wnętrzem - jedna w odcieniach koloru pomarańczowego, druga w różu :-) Mebelki zrobiłam - już tradycyjnie - z drewna :-). Zamieściłam również imię, zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat :-)

 

piątek, 06 maja 2016

Na zamówienie dla Pani Doroty urządziłam podświetlany na niebiesko pokój - serwerownię z szafą serwerową, biurkiem, fotelem, laptopem i certyfikatem na ścianie :-) 

środa, 04 maja 2016

Dziękuję serdecznie za odwiedziny na blogu a także polubienia, komentarze i udostępnienia moich poprzednich prac na facebooku! :-) Dzięki Wam mam ochotę robić jeszcze więcej tego, co kocham :-)

Tym razem wersja na zamówienie dla małego mężczyzny :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianach zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat maluszka oraz zdjęcia. 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin