ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
czwartek, 25 maja 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiego Oliwiera, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Pauliny :-) Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna, na ścianach zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat, a na kodzie imię i tabliczkę z wagą i wzrostem :-)

Dzisiaj lampion ślubny dla prawdziwych miłośników czekolady :-) . Pani Ani zależało, by wnętrze nawiązywało do pijalni czekolady, w której pracują narzeczeni :-) Mebelki zrobiłam z drewna, fotele obiłam ekoskórą w czekoladowym odcieniu :-) Na stoliczku znajdują się filiżanki i ciacho z masy plastycznej :-) Na ścianach z motywem czekoladek zamieściłam zdjęcie narzeczonych i jakże życiowe motto: "Wszystko, czego potrzeba to miłość - ale odrobina czekolady tu i tam nie zaszkodzi"Kocham robić, to co robię :-) Na zamówienie Pani Agnieszki zrobiłam ramkę-metryczkę w odcieniach szarości i mięty dla malutkiego Marcelka. Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna. Zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat, miarkę wzrostu, imię i zdjęcie :-)

Dla Pani Oliwii zrobiłam miniaturowy gabinet stomatologiczny w lampionie na podstawie przesłanych zdjęć w kremowo-białej kolorystyce :-). W lampionie zamontowałam dwa źródła światła: jedno z nich pełni funkcję lampy dentystycznej :-)

Na zamówienie Pani Marzeny wykonałam dwa lampiony z miniaturowym wnętrzem dla jej córeczek :-) Dzisiaj pierwszy z nich. Od Pani Marzeny dostałam zdjęcia mebelków, których miniatury miały znaleźć się we wnętrzu. Mebelki wykonałam z drewna, zamieściłam również zdjęcie, miniaturę plakatu, który dziewczynki mają u siebie w pokoikach, zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat, imię i znak zodiaku :-)

wtorek, 16 maja 2017

Lubicie czytać książki? Ja kocham czytanie, choć przyznam, że w ostatnim czasie są to głównie książki z literatury dziecięcej czytane codziennie wieczorem mojemu synkowi (przyznam, że niektóre z nich wciągają i mnie :-D ) Dzisiaj książka skrywająca w swym wnętrzu miniaturowy świat, której właścicielką została Pani Iza :-) Mebelki, kominek i zegar zrobiłam z drewna, torebeczkę na komodzie ze skóry :-) We wnętrzu zamontowałam również oświetlenie :-)Wszystko dopasowałam tak, by książka mogła się bez trudu zamykać :-)

Na zamówienie Pani Angeli zrobiłam lampion z miniaturowym wnętrzem dla jej przyjaciółki - matematyczki :-) Mebelki - jak również miniaturowe przybory matematyczne - wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam tablice edukacyjne z matematyki, a na tablicy - życzenia:-)

sobota, 13 maja 2017

Dzisiaj lampion nawiązujący do Harrego Pottera w nowej drewnianej oprawie :-)To jeden z dwóch lampionów, które miałam przyjemność wykonać dla Pani Małgorzaty :-) Mebelki zrobiłam z drewna, sowę i kapelusz z modeliny, miotłę ze sznurka :-) Zamieściłam również szklaną kulę, zwoje i magiczne mikstury ze skrzydeł nietoperza i pajęczyn ;-)

Dzisiaj lampion dla małego marynarza, który miałam przyjemność urządzić dla Pani Joanny :-) Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna. We wnętrzu zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-). Zamieściłam również kotwicę i drewniany statek :-)wtorek, 09 maja 2017

Maj to niewątpliwie miesiąc komunijny :-) Dla Pani Wiesławy wykonałam dwa lampiony w tej tematyce :-) Zależało mi, by we wnętrzu dyskretnie wkomponować dodatki nawiązujące do tego sakramentu, tak, by całość nie krzyczała: jestem 1001 pamiątką komunijną, a jednocześnie odnosiła się do tego niewątpliwie jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu Małgosi, dla której lampion był prezentem. Biurko i krzesło zrobiłam własnoręcznie z drewna. Zamieściłam kalendarz z datą komunii, Pismo św., miniaturowy różaniec i figurkę aniołka. Znalazły się tu również książki, zdjęcie, imię dziewczynki i ulubiony piesek :-)

poniedziałek, 08 maja 2017

Dzisiaj lampion z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Ani, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Iwony  Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, imię i przesłane mi zdjęcia .


sobota, 06 maja 2017

Przed zakończeniem roku dla maturzystów przeżywałam prawdziwe oblężenie :-) Dzisiaj lampion z salą szkolną i przesłanym mi autorskim wierszykiem na tablicy, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Natalii. Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, na ścianie zamieściłam otrzymane zdjęcie klasowe. Tegorocznym maturzystom życzę połamania piór :-D

środa, 03 maja 2017

Na zamówienie Pani Żanety zrobiłam ramkę-metryczkę dla malutkiej Zosi :-)Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, imię, miarkę wzrostu i zdjęcie :-)

poniedziałek, 01 maja 2017

Dla Pani Magdaleny wykonałam miniaturową biblioteczkę w lampionie :-) Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna, na regale zamieściłam książki, na ścianie obraz miniaturowego herbu przesłany mi przez Panią Magdę :-) 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin