ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
poniedziałek, 29 czerwca 2015

W ostatnim czasie dało mi się ukończyć pracę nad miniaturowymi kompletami wypoczynkowymi. Powstały 4 różne wersje, można już pomału otwierać salon meblowy w miniaturze ;-)

poniedziałek, 22 czerwca 2015

Oto kilka nowych ramek na zdjęcia, które udało mi się niedawno zrobić dla maluszków :-)

środa, 17 czerwca 2015

Oto niedawno ukończony przeze mnie lampion w afrykańskim stylu dla pani Anety :-). Mebelki wykonałam z drewna, obicie z materiału, filiżanki, wazony z koralików. Zrobiłam też miniaturę obrazu, który pani Aneta ma u siebie w salonie :-).  Na górze zamontowałam oświetlenie, dzięki czemu lampion może służyć jako lampka nocna. 

czwartek, 11 czerwca 2015

Dziękuję bardzo za wszystkie polubienia i udostępnienia na facebooku i za każdy komentarz przy moich ostatnich wpisach :-). Udało mi się skonczyć pracę nad jeszcze jedną książką z miniaturowym wnętrzem. Mebelki i zegar zrobiłam z drewna, książeczki z tektury, tapetę z papieru ozdobnego. Dodatki to elementy do wyrobu biżuterii i drobiazgi zdobyte na pchlim targu. 

P.S. Przy pracy nie ucierpiała żadna książka :-)

poniedziałek, 01 czerwca 2015

Lubicie piec ciasta? Ja - przyznaję szczerze - nie lubię, co nie znaczy, że tego nie robię :-). Na sobotnie 4 urodziny mojego małego rycerza zrobiłam tort - zamek. Dodam tylko, że ku mojemu ogromnemu zdziwieniu to co wyszło wyglądało jak tort i nawet przypominało zamek ;-) I syn był przeszczęśliwy, a to najważniejsze :-)

A w międzyczasie powstała miniaturowa cukiernia, która będzie ozdobą salonu kosmetycznego klientki. Miało być słodko, pastelowo i cukierkowo, więc jest :-). Mebelki zrobiłam z drewna, szybkę z pleksi, ciasta i ciasteczka z modeliny. Na podłodze ułożyłam płytki :-). Patery, pucharki i filiżanki powstały z elementów do wyrobu biżuterii i guzików. 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin