ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
czwartek, 22 czerwca 2017

Koniec roku szkolnego tuż tuż. Zazwyczaj nie robię spoilerów i staram się grzecznie czekać z publikacją prac aż minie termin ich wręczenia (a czasem i dłużej) :-) Czasami jednak, tak jak dzisiaj, dostaję pozwolenie na wcześniejszą publikację :-) Dzisiaj zatem miniaturowy gabinet odchodzącej na emeryturę Pani dyrektor jednej ze szkół, który wykonałam na zamówienie Pani Marty na podstawie przesłanych zdjęć. Mebelki zrobiłam z drewna - odzwierciedlając rzeczywiste wyposażenie gabinetu :-)

Dzisiaj nowy lampion z miniaturowym gabinetem stomatologicznym z własnoręcznie zrobionymi: fotelem i przyrządami dentystycznymi, który wykonałam na zamówienie jednej z Pań :-) W lampionie zamontowałam dwa źródła światła - jedno pełni funkcję lampy dentystycznej :-)

Dzisiaj lampion dla malutkiego Tymka, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Joanny:-) Mebelki zrobiłam z drewna wzorując się na otrzymanych zdjęciach rzeczywistych mebli w pokoju maluszka. Na ścianach zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą przyjścia na świat i zegar z godziną urodzenia :-)

Długo zastanawiałam się, czy opublikować miniaturowy kościół czy ołtarz w lampionie, w końcu moje dziecko zrobiło wyliczankę i sprawa stała się jasna :-D Dzisiaj zatem ołtarz, który zrobiłam na zamówienie Pani Oliwii dla księdza z okazji 50 rocznicy święceń kapłańskich :-)

Dzisiaj lampion ślubny z miniaturową sypialnią, który wykonałam na podstawie przesłanych zdjęć dla Pani Kasi :-) Mebelki zrobiłam z drewna wzorując się na rzeczywistych, zamieściłam również kalendarz z datą ślubu i przesłane mi zdjęcia :-)

Cudownego dnia dla wszystkich!!! Dla Pani Ani stworzyłam miniaturowe wnętrze pokoiku dla dziewczynki w lampionie :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą przyjścia na świat, zegar z godz urodzenia. Na komodzie umieściłam ułożone z miniaturowych klocków imię dziewczynki.sobota, 10 czerwca 2017

Dzisiaj jeden z trzech lampionów, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Oliwii - miniaturowy pub w lampionie :-) Mebelki wykonałam z drewna, na półkach zamieściłam miniaturowe całkowicie bezalkoholowe butelki :-)
środa, 07 czerwca 2017

Dzisiaj coś nowego - ramka metryczka w kształcie domku z oświetleniem, którą zrobiłam dla Pani Natalii :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie chłopczyka i zegar z godz urodzenia :-) Na komodzie znajduje się imię i kalendarz z datą przyjścia na świat.

Dzisiaj lampion z biblioteczką, który zrobiłam na zamówienie Pani Lucyny :-)Miniaturowe mebelki i zegar zrobiłam własnoręcznie z drewna, fotel dodatkowo obiłam skórą :-) Na ścianie zamieściłam miniatury rzeczywistych obrazów przesłanych mi przez Panią Lucynę, na stoliczku umieściłam filiżankę i książkę :-)

Kochani życzę Wam cudownego dnia :-) Dzisiaj zapraszam Was do lampionu z ogrodem, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Sylwii :-)Ławeczkę i stół zrobiłam z drewna :-) Na stoliczku zamieściłam miniaturową książkę i filiżankę, a na ławce poduszeczkę :-)

Dzisiaj mój drugi lampion dla nauczycielki przedszkola, który wykonałam dla Pani Eweliny w jasnej, radosnej kolorystyce :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianach zamieściłam zdjęcie klasowe i podziękowania :-)

Dzisiaj jeden z dwóch lampionów z miniaturowym wnętrzem, które miałam przyjemność wykonać dla Pani Basi :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, modlitwę do Anioła Stróża i zegar z godz. urodzenia. Na komodzie obok łóżka-domku umieściłam kalendarz z datą przyjścia na świat :-)Kochani życzę Wam dzisiaj pięknego dnia :-) Mój będzie cudowny z kilku powodów. Jednym z nich jest to, co napisała do mnie Pani Sylwia po wręczeniu zamówionego ode mnie lampionu muzykowi, Panu Waldkowi Pasternakowi :-) Szczerze się wzruszyłam, kiedy to przeczytałam. Za pozwoleniem Pani Sylwii przytaczam tutaj jej słowa: " Jeszcze raz chciałam Pani bardzo podziękować! Za rzetelność wykonania, za terminowość, kontakt i bezpiecznie wysłaną paczkę....ale najbardziej za wnętrze tego lampionu....po tylu latach znajomości, w oczach tego mężczyzny po raz pierwszy zobaczyłam łzy wzruszenia. Dokonała Pani czegoś niesamowitego!". Praca nad lampionem dla Pani Sylwii trwała sporo czasu, mebelki, mikrofon i pianino wykonałam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam również miniaturkę ulubionego psa Pana Waldka :-)

Dzisiaj lampion - prezent z okazji Dnia Mamy od Pani Kasi dla jej mamy :-) Mebelki wykonałam z drewna, pojemniki na sól i cukier oraz sito z koralików :-) Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia. Wszystkim Mamom życzę samych szczęśliwych chwil, duuużo siły i radości z pociech zarówno tych duuuużych jak i małych ♥

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin