ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
środa, 30 lipca 2014

W ostatnim czasie pracowałam nad podpórką do książek - miała być dla dziewczynki i z przewagą koloru różowego i  taka właśnie jest :-). Łóżko zrobiłam z puzzli drewnianych - pomalowałam i ozdobiłam techniką decoupage. Pościel uszyłam, materac jest z filcu. Na łóżku siedzi wykonany przeze mnie z modeliny miś. Półeczka ścienna jest mojego autorstwa, a znajdujące się na niej zabawki pochodzą z pchlego targu. Zegar to stara tarcza włożona w różową nakrętkę. Obraz z kotkami jest wydrukowany. Dywanik powstał ze sznurka, a jako domek dla lalek wykorzystałam domek zrobiony dawno temu na warsztatach z ceramiki :-). W rogu łóżka jest wieszak, których ostatnio zrobiłam baaardzo dużo ze zwykłych, biurowych spinaczy. 

piątek, 18 lipca 2014

Czas nie omija nikogo - nawet Miniaturowego Świata. Choć tu jest jakby inaczej - wskazówki w zrobionych przeze mnie zegarach niezmiennie pozostają na swoich miejscach ;-). 

piątek, 11 lipca 2014

W ostatnim czasie pracowałam nad miniaturowym łóżkiem i dzisiaj przedstawiam efekt (jeszcze nie jestem pewna czy ostateczny) :-). Łóżko zrobiłam z drewnianych deseczek i patyczków do szaszłyków.  Uszytą pościel i materac można wyjąć :-)

sobota, 05 lipca 2014

 Doszłam ostatnio do wniosku, że artykuły wędkarskie to świetny materiał do tworzenia miniaturek. Jako pierwsze zostały wykorzystane kotwice wędkarskie w różnych rozmiarach, które stały się bazą do stworzenia miniaturowych żyrandoli i świeczników ściennych. Resztę uzupełniły elementy do tworzenia biżuterii. Lustra przy świecznikach wycięłam z płytki CD. Miniaturowe żyrandole niestety nie świecą - no może poza jednym - tym ze świeczkami, które można przecież zapalić :-) 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin