ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
niedziela, 31 lipca 2016

Na zamówienie Pani Jolanty wykonałam lampion dla jej córeczki w odcieniach bieli, czerni i fioletu na podstawie przesłanych zdjęć :-) Mebelki zrobiłam z drewna, namiot tipi z materiału i niezawodnych drewnianych patyczków do szaszłyków. Na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, dyplom, półeczki z zabawkami. Na stoliczku umieściłam miniaturowe foto-książki zrobione z przesłanych mi przez Panią Jolantę zdjęć :-)

piątek, 29 lipca 2016

Lampion powstał na zamówienie jako prezent dla aktora serialu "Komisarz Alex" :-) Wnętrze wykonałam na podstawie zdjęć, dodałam również figurkę serialowego Alexa :-) 

środa, 27 lipca 2016

Na zamówienie Pani Malwiny zrobiłam ramkę z miniaturowym wnętrzem :-) Na wykonanych z drewna mebelkach ustawiłam "zabawki" i książeczki, na miniaturowym kalendarzu zamieściłam datę urodzenia, a na zegarze godzinę przyjścia na świat dziewczynki. 

niedziela, 24 lipca 2016

Dla Pani Anny urządziłam w lampionie miniaturową kuchnię :-) Mebelki zrobiłam z drewna, tort i muffinki z modeliny, a pojemniczki kuchenne i paterę z elementów do wyrobu biżuterii. 

piątek, 22 lipca 2016

Dla Pani Katarzyny zrobiłam dwa dziecięce lampioniki - jeden dla córeczki a drugi dla syna :-) Dzisiaj wersja dla chłopczyka z własnoręcznie wykonanymi drewnianymi mebelkami w odcieniach szarości i turkusu :-)

wtorek, 19 lipca 2016

Lampion dla Pani Moniki miał być wnętrzem retro z motywem myśliwskim. We wnętrzu zamieściłam wykonany przeze mnie z drewna kominek, fotel i stół. Na ścianach umieściłam miniaturowe poroże (niby to tworzywo sztuczne, ale dziwnie się czułam, gdy musiałam odcinać głowy miniaturowym figurkom...) 

niedziela, 17 lipca 2016

Lubię robić miniaturowe ogrody - w nich zawsze kwitną kwiaty :-) Dla Pani Kingi stworzyłam w lampionie ogród z ławeczką, stolikiem, tacą i kwiatami :-) Aby było przytulniej, na ławeczce zamieściłam uszytą przeze mnie poduszeczkę z koronkowym sercem :-) 

czwartek, 14 lipca 2016

A dzisiaj lampion dla malutkiego Ernesta, który zrobiłam na zamówienie dla Pani Katarzyny :-) Mebelki jak zwykle wykonałam z drewna, na ścianie umieściłam zegar z godz. urodzenia maluszka, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia chłopczyka :-)   

wtorek, 12 lipca 2016

Niedawno ukończony przeze mnie lampion to prezent od Pani Agnieszki dla pracownicy biblioteki, która uwielbia koty. Miniaturowe meble zrobiłam z drewna. Mieszkańcami lampionu są oczywiście koty :-)

piątek, 08 lipca 2016

Lampion dla dziewczynki wykonałam na zamówienie Pani Sylwii. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianach umieściłam zdjęcia dziewczynki, godz. urodzenia (na zegarze) i datę urodzenia (na miniaturowym kalendarzu) :-)

środa, 06 lipca 2016

To mój drugi gabinet stomatologiczny. Tym razem w oparciu o zdjęcia przesłane mi przez Panią Barbarę zrobiłam gabinet z zielonym fotelem dentystycznym :-). Obok fotela zamontowałam lampkę - pełniącą tu funkcję miniaturowej lampy dentystycznej i niezbędne sprzęty :-) 

niedziela, 03 lipca 2016

Dla Pani Jagody zrobiłam lampion z salonem z ręcznie wykonanymi drewnianymi mebelkami (kanapą, komodą, regałem i stołem), kominkiem i miniaturową latarenką wewnątrz :-) 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin