ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
piątek, 30 sierpnia 2013

Pracuję nad kolejnym magnesem na lodówkę - musiałam zrobić do niego kilka nowych kuchennych drobiazgów: deskę do krojenia, sitko, chochlę, kieliszki, dzbanek i paterę. Przy okazji udało mi się zrobić pierwsze (niedoskonałe) próby z miniaturowym jedzeniem;).

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Miniaturowe sprzęty kuchenne znalazły dla siebie nowe miejsce na półeczkach z drewna balsy. Ze względu na to, że półeczki w zamierzeniu są wiszące - postanowiłam zrobić z nich magnesy na lodówkę - udało się;).

Dziękuję serdecznie za odwiedziny na blogu:)

środa, 21 sierpnia 2013

Przez ostatnie dni w ramach odskoczni od wieczornego pisania doktoratu zrobiłam trochę różnych miniaturek - krzesło, młynek do kawy i taczki (myślę nad kolejnym miniaturowym ogrodem) :)

niedziela, 18 sierpnia 2013

Brakowało jej w mojej miniaturowej kuchni, ale już jest gotowa. Zrobiłam ją z drewna balsy. Pusto w niej póki co, ale to się zmieni;). Przy okazji zrobiłam jeszcze biały młynek do kawy.

Dziękuję za odwiedziny na blogu:)

środa, 14 sierpnia 2013

Meble kuchenne gotowe - brakuje lodówki i kuchenki. Wszystkie szafki i szufladki są otwierane :).Miniaturowy kran zrobiłam z koralików. 

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających bloga:)

piątek, 09 sierpnia 2013

Prace nad miniaturową kuchnią idą do przodu :). W międzyczasie zrobiłam nowe pojemniki na mąkę, sól i cukier, młynki do kawy, oraz cedzak i chochlę. Do ich wykonania użyłam balsy, drewnianych kostek, koralików, farb akrylowych i lakieru. 

 

środa, 07 sierpnia 2013

Rozpoczęłam pracę nad miniaturową kuchnią - dokładniej meblami kuchennymi (gdzieś muszę schować miniaturowe sprzęty kuchenne;) Od kilku dni tnę deski na kawałki;). Kuchnia to póki co niepełny stan surowy - brakuje chociażby frontów meblowych, ale wkrótce będzie gotowa (taką mam nadzieję;). Miniaturowy zlewozmywak (który wygląda może trochę bardziej jak umywalka) udało mi się umieścić w wyciętym miejscu w blacie. Zlewozmywak powstał w każdym razie z nakładki na antyperspirant;).

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających bloga:)

piątek, 02 sierpnia 2013

Tym razem trochę nowych miniaturowych przyborów kuchennych własnej produkcji - deski do krojenia, tłuczki do mięsa, nowa patera z guzików i sitko ;).

Pozdrawiam wszystkich zaglądających na bloga:)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin