ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
czwartek, 27 sierpnia 2015

To jeden z dwóch lampionów, o zrobienie których poprosiła mnie pewna osoba. Będzie on prezentem dla miłośnika rowerów i FC Barcelony, dlatego to właśnie te akcenty znalazły się w miniaturowym wnętrzu :-) Książeczki, zegar, meble, obrazy, podłogę wykonałam sama. Jako dodatki posłużyły drobiazgi z "pchlego targu", które świetnie wpasowały się w klimat. 

piątek, 21 sierpnia 2015

Na początku dziękuję za wszystkie polubienia i udostępnienia. Miło wiedzieć, że to co się robi podoba się również innym. Dziękuję!

Jakiś czas temu skończyłam pracę nad trzecim lampionem ślubnym. Tak jak poprzednio umieściłam w nim zdjęcie narzeczonych wraz z kalendarzem z zaznaczoną datą ślubu. Przyszła Młoda Para lubi sport i książki i do tego starałam się nawiązać w miniaturowym wnętrzu :-)

wtorek, 18 sierpnia 2015

Oto wykonana jakiś czas temu ramka na zdjęcie  w stylu marynistycznym: z misiem marynarzem, statkiem, globusem, wielorybem, rybkami, kotwicą i sterem :-)

środa, 12 sierpnia 2015

Oto pierwszy z trzech wykonanych dla pani Luizy obrazów z miniaturowym wnętrzem. Jako pierwsza powstała kuchnia :-) Meble wykonałam z balsy, uchwyty i część wyposażenia to elementy do wyrobu biżuterii. Garnek powstał z nakładki na rurę, a papryczki z modeliny. :-)

wtorek, 04 sierpnia 2015

Lampion robiłam jakiś czas temu - ma być prezentem ślubnym dla marynarza, więc odpowiedni wystrój był obowiązkowy :-). Poza zdjęciem narzeczonych na kalendarzu z datą ślubu, na życzenie osoby zamawiającej umieściłam również zdjęcie ich córeczki w stroju marynarskim. Tło jest w drobne fale i żaglówki. Na półeczce natomiast stoi sobie miniaturowy statek :-). Lampion posiada oświetlenie typu led i może służyć jako marynistyczna lampka nocna. 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin