ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Anny wykonałam miniaturową pasiekę w lampionie :-) Ule i stoliczek wykonałam z drewna; zrobiłam również miniaturowe słoiczki z miodem i dymiarkę (z cienkiej blachy). 

sobota, 27 sierpnia 2016

Kto powiedział, że dla dziewczynki może być tylko róż? :-) Na zamówienie Pani Doroty wykonałam wnętrze lampionu dla dziewczynki w odcieniach jej oryginalnego pokoiku: ściany zrobiłam delikatnie żółte, miniaturowe wykonane przeze mnie z drewna mebelki - w odcieniu wenge, a dodatki szare. Na ścianie zamieściłam imię dziewczynki, zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat.

środa, 24 sierpnia 2016

Na zamówienie dla Pani Karoliny urządziłam w lampionie tureckie wnętrze. Na podłodze znajdują się wykonane przeze mnie: poduszki, shisha i taca z owocami, a także stojak ze strojem tureckim :-) W oknie widok na meczet. Na ścianie umieściłam miniaturowy dywan :-) 

niedziela, 21 sierpnia 2016

To drugi z lampionów wykonanych dla Pani Anny. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianach zamieściłam zdjęcia dziewczynki, godz. i datę urodzenia :-) 

czwartek, 18 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Magdaleny urządziłam miniaturowe wnętrze w lampionie w klimacie Harrego Pottera :-) Meble zrobiłam z drewna, miotłę ze sznurka i patyczka. Na regale ustawiłam miniaturowe książki, świecznik i buteleczki z eliksirami :-) Na ścianie powiesiłam mapę Hogwartu :-) W kotle znajduje się modelinowa mikstura :-)

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

To mój drugi lampion wykonany w tematyce myśliwskiej - tym razem z motywem kaczek. Był on prezentem od Pani Elżbiety dla jej męża z okazji 30 rocznicy ślubu. Z tej okazji ja również składam Pani Eli i jej mężowi serdeczne gratulacje oraz życzenia radości, miłości i wszelkiej pomyślności :-) 


piątek, 12 sierpnia 2016

To jeden z czterech lampionów, których wnętrza miałam przyjemność urządzić dla Pani Anny. Był nie lada wyzwaniem, bo miał być pokoikiem dla rodzeństwa - brata i siostry :-). Mebelki wykonałam z drewna, ściany zrobiłam w neutralnym, delikatnym szarym odcieniu, który przełamałam błękitem i różem. 

wtorek, 09 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Renaty wykonałam w lampionie miniaturową siłownię ze sztangą, hantlą i ciężarkami. Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia i miniaturową gablotkę z kolekcją samochodów. Jest to jeden z moich ulubionych lampionów :-)

poniedziałek, 08 sierpnia 2016

Dla Pani Emilii stworzyłam w lampionie wnętrze z miniaturą sali weselnej w wybranej przez nią kolorystyce: z udekorowanymi, wykonanymi z drewna krzesłami i stołem, bukietem, kartką z życzeniami i zdjęciem narzeczonych w ramce na ścianie :-) 

piątek, 05 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Joanny urządziłam lampion - pokój wędkarza, który będzie prezentem dla jej taty. Mebelki zrobiłam z drewna, puchary z elementów do wyrobu biżuterii. Na ścianie zamieściłam miniatury dyplomów. Najwięcej pracy wymagało zrobienie miniaturowych wędek :-)

 

wtorek, 02 sierpnia 2016

Na zamówienie dla Ali wykonałam lampion dla maluszka w odcieniach zieleni :-) Mebelki zrobiłam z drewna, nad łóżeczkiem zamieściłam miniaturową, własnoręcznie wykonaną karuzelkę, na ścianie zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat.

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin