ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
środa, 16 sierpnia 2017

Miło usiąść na chwilę w ogrodzie z kubeczkiem kawy lub herbaty i zanurzyć się we wspomnieniach przeglądając rodzinny album :-) Dzisiaj taki właśnie ogród w miniaturze dla Pani Iwony: z drewnianymi wykonanymi przeze mnie mebelkami, poduszeczką i miniaturowym albumem :-) Udanej niedzieli Wam życzę :-)

Dla malutkiej Róży jej mama zamówiła ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem w różowo-szarej kolorystyce :-) Zależało jej, by w ramce znalazł się globus i tukan - ulubiona zabawka dziewczynki, którą wykonałam na podstawie zdjęć :-). Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zdjęcie malutkiej, kalendarz z datą urodzenia, imię, miarkę wzrostu i zegar z godz przyjścia na świat :-)

Książki skrywają różne historie i różne wnętrza - ta również :-) Dzisiaj książka z historią miłosną z happy endem: ślubem, którą miałam przyjemność wykonać dla Pani Laury :-) Mebelki i miniaturowy lampionik zrobiłam z drewna,we wnętrzu zamieściłam zdjęcie narzeczonych i kalendarz z datą ślubu :-)

Malutka Pola miała niedawno Chrzest - i właśnie z tej okazji Pani Agnieszka zamówiła dla niej lampion w odcieniach różu :-) Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-) Kocham moją pracę <3Dzisiaj lampion dla miłośnika samochodów marki Jaguar, który wykonałam na zamówienie jednej z Pań :-) We wnętrzu zamieściłam miniaturę samochodu tej marki, a wyposażenie warsztatu samochodowego zrobiłam z drewna :-)

Macie takie dni, że najchętniej schowalibyście się przed całym światem, uciekli od pędzącej codzienności? Biblioteka niewątpliwie jest miejscem, które na to pozwala :-) Dzisiaj taka domowa biblioteczka w miniaturze, którą miałam przyjemność wykonać dla Pani Sylwii. Meble zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam miniaturę obrazu przesłanego przez Panią Sylwię. Życzę wszystkim weekendowej ucieczki od zgiełku :-)

Gabinety stomatologiczne to jedne z tych lampionów, które najbardziej lubię urządzać :-) Dzisiaj lampion w tej tematyce z miniaturowym fotelem dentystycznym, lampką dentystyczną i przyrządami dentystycznymi , który miałam przyjemność wykonać dla dla Pani Iwony na podstawie zdjęć :-)

Chyba każde dziecko ma w życiu fazy na określone zabawki :-) Dzisiaj lampion dla małej miłośniczki koników i kucyków :-) Miniaturowy pokoik urządziłam jako jeden z czterech na zamówienie Pani Sabiny. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz urodzenia i zdjęcie. Na regale znalazły się książeczki, koniki i imię dziewczynki, a na biurku kalendarz z datą urodzenia :-)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin