ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
niedziela, 29 września 2013

W miniaturowej kuchni pojawiły się nowe sprzęty - tarki i serwetniki. Tarki zrobiłam z pojemników po świeczkach zapachowych, a serwetniki wycięłam z drewnianych kółeczek.

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu:-)

czwartek, 26 września 2013

W miniaturowym świecie pojawił się nowy modelinowy tort z modelinową - czekoladową posypką :-). Do tego patera, którą zrobiłam z różnych koralików. Mój synek zauważył, że części tortu brakuje i zapytał, gdzie ona się podziała. Ale odpowiedział sobie zaraz sam: "Ktoś zjadł". Cóż, może mam w domu jakichś miniaturowych mieszkańców (poza roztoczami i bakteriami - jeden pająk), o których nie wiem? I może wyjątkowo smakuje im modelinowe jedzenie? ;-). 

poniedziałek, 23 września 2013

Udało mi się zrobić nowy fotel.  Ma on konstrukcję z balsy, a tapicerkę z ekoskóry ze starych butów;-). 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga:)

środa, 18 września 2013

W zasadzie nie wiem, czy tym razem z modeliny udało mi się zrobić miniaturowego indyka czy kurczaka (czy to i to). W każdym razie wyszedł mi jakiś drób;). 

Dziękuję serdecznie za odwiedziny na moim blogu:)

piątek, 13 września 2013

W ostatnim czasie zabawy modeliną zaowocowały miniaturowym pieczywem. Póki co udało mi się zrobić miniaturowy chleb, bułki i rogaliki. Jest też kolejne "mięsko". Dziękuję wszystkim odwiedzającym bloga:).

 

wtorek, 10 września 2013

Na początku dziękuję za wszystkie komentarze i "polubienia" - miło wiedzieć, że komuś podoba się to, co robię:). Miniaturowy serwis zrobiłam tak jak poprzednio z modeliny i pomalowałam - brakuje jeszcze talerzyków pod filiżanki.

sobota, 07 września 2013

Jestem w trakcie tworzenia elementów do miniaturowego ogrodu. Z patyczków po lodach zrobiłam ławkę, a z zapałek, modeliny i części pędzla miniaturową latarnię. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się ukończyć ten ogród i będę mogła go tu zaprezentować:)

czwartek, 05 września 2013

Tym razem do tworzenia miniaturowego jedzonka zainspirował mnie głodny brzuszek mojego kota :D. Miniaturowe mięso zrobiłam z modeliny, deski do krojenia z drewna balsy, a noże udało mi się kupić w sklepie z koralikami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga:)

poniedziałek, 02 września 2013

Udało mi się zrobić kolejny magnes na lodówkę z miniaturowymi sprzętami kuchennymi. Wczorajsze zabawy ciastoliną i modeliną z Piotrusiem zaowocowały z kolei miniaturowym serwisem do kawy:). Dziełom mojego synka poświęcę osobny wpis na tym blogu:).

Dziękuję serdecznie za odwiedziny na moim blogu!

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin