ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
środa, 17 września 2014

W ostatnich dniach udało mi się skończyć ramkę na zdjęcia z miniaturkami, która będzie prezentem dla córeczki mojej przyjaciółki. Meble zrobiłam z drewna balsy, zegar z nakrętki i zawieszki, lampę z koralika i kartonu. Na półeczkach znajdują się również zabawki mojej własnej produkcji: modelinowa sowa, laleczka, drewniany domek i misie, które zrobiłam z tzw. drucików kreatywnych. Wieszak na ubrania powstał z różowego spinacza, napis z imieniem - z koralików. Różową ramkę na zdjęcie (która nie jest mojej produkcji) zamontowałam w sposób umożliwiający wyjmowanie zdjęcia i jego zamianę na inne.

Pozdrawiam serdecznie odwiedzających!

wtorek, 09 września 2014

Klimaty górskie na zamówienie, czyli miniaturowe oscypki, powstały jakiś czas temu :-) Zrobiłam je z modeliny, deseczki są drewniane. Udało mi się też zrobić magnesy na lodówkę z książkami, kałamarzami, świecznikiem i innymi drobiazgami. W sobotę 6 września znalazły one swoich właścicieli podczas "Narodowego Czytania" w Parku Kościuszki w Katowicach.

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin