ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
poniedziałek, 28 września 2015

Oto ostatnio wykonane przeze mnie ramki na zdjęcie z miniaturkami dla dwóch ślicznych bobasów :-)

wtorek, 22 września 2015

To było dopiero wyzwanie sprzed paru tygodni- przed tym lampionem nic nigdy nie wykonywałam w miniaturze w stylu skandynawskim. A tu proszę, Pani Małgosia napisała, że ma ma być właśnie taki styl w lampioniku na ślub: bez łóżka a z sofą i z przewagą bieli. Podjęłam wyzwanie i oto jest - latarenka ze skandynawskim wnętrzem. "Rusztowanie" sofy, latarenkę, stół i półki ścienne zrobiłam z drewna. Kalendarz z datą ślubu ozdobiony jest zdjęciem przesłanym mi przez Panią Małgosię. Dodatki: renifer, wiatrak, wazon to elementy biżuteryjne. Wazon zaopatrzony jest dodatkowo w susz w postaci glona :-)

czwartek, 17 września 2015

Zrobiłam ją dla Pani Moniki :-) Zamiast tradycyjnego łóżka zrobiłam hamak. Na szafce stoi stateczek, a na półce ściennej trzy rybki. Na szydełkowym dywaniku krab-pirat i delfin. Lampion dotarł już do Hiszpanii - w całości :-). I co najważniejsze podoba się temu, dla kogo był robiony - oby wszystkie sny małego pirata były o pirackich przygodach na morzu :-). 

sobota, 12 września 2015

To już trzeci lampion w stylu afrykańskim, jaki wykonałam w ostatnich miesiącach. Tym razem na życzenie klientki wnętrze urządziłam w lampionie drewnianym. Meble wykonałam z balsy i sklejki, a dodatki to drewniane koraliki. Tak jak wszystkie dotychczasowe lampiony, ten również może służyć jako lampka nocna, bo zamontowałam w nim oświetlenie.

 

poniedziałek, 07 września 2015

Był już jakiś czas temu lampion dla miłośnika rowerów, dzisiaj drugi z lampionów wykonanych dla Pani Elżbiety. Tym razem lampion dla miłośnika komputerów i FC Barcelony. Wszystkie meble wykonałam z balsy, szkielet krzesła wycięłam ze sklejki i obkleiłam skórą. Miniaturowe książeczki i kwiaty również są wykonane przeze mnie. 

wtorek, 01 września 2015

Lampion urodzinowy dla miłośniczki kotów powstał jakiś czas temu i jest jednym z moich ulubionych (może to ze względu na fakt, iż też jestem miłośniczką kotów ;-). Mebelki z balsy i sklejki, dywanik szydełkowy, kwiatek z przyciętej rośliny akwariowej. Jako figurkę kota wykorzystałam zawieszkę do biżuterii, drugi kotek to zdobycz z pchlego targu. 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin