ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 29 października 2013

Miniaturową szafę zrobiłam z drewna balsy, szybki w drzwiach są plastikowe. Drzwi szafy zamontowałam na miniaturowych zawiasach, dzięki czemu są otwierane. 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających na bloga:-)

środa, 16 października 2013

 Będzie trochę patetycznie i poetycko: jesienna aura sprawia, że nastrój jest "w kratkę". I taki jest też nowy miniaturowy fotel i poduszka. 

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających bloga!

czwartek, 10 października 2013

W miniaturowej kuchni trwa robienie miniaturowych ciasteczek. Miniaturowy wałek rozwałkował już kruche ciasto, z którego za pomocą miniaturowych foremek w kształcie serduszek (zrobionych z pojemnika po świecy) wykrawane są ciasteczka i układane na blaszce do pieczenia. Po upieczeniu zostaną przełożone smakowitym dżemem wiśniowym (mieszanina lakieru do paznokci i kleju).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga:-)

niedziela, 06 października 2013

Spacery z Piotrusiem sprawiają, że dziecięcy zachwyt nad najprostszymi rzeczami udziela się także i mnie. Kasztany, patyki, grzyby, kamyczki, piórka- po każdym spacerze moja torebka pełna jest najróżniejszych skarbów :). Ostatnie znaleziska posłużyły do zrobienia miniaturowych kałamarzy z piórami - do kompletu wykonałam także kilka zwojów.

P.S. Czarne piórko pod moją nieobecność wykorzystał kot do własnych kocich celów, ale swoją zabawą nadał mu niepowtarzalny charakter :-).

środa, 02 października 2013

Miniaturowy świat wzbogacił się o nowe fotele i stoły własnej produkcji - będą one częścią nowego projektu, który pewnie będzie gotowy za kilka miesięcy:). 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga:)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin