ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
piątek, 30 października 2015

Kocham miniatury właśnie za możliwość utrwalania ulubionych miejsc i chwil w postaci miniaturowych scenek. Tutaj miniatura werandy Pani Kasi - mam nadzieję, że nawet gdy na zewnątrz chłód, to dzięki latarence będzie mogła czuć ciepło. Mebelki wykonałam z drewna, podobnie jak miniaturowy lampionik wewnątrz.

wtorek, 20 października 2015

Dziękuję za wszystkie polubienia, komentarze i udostępnienia - są dla mnie ogromną motywacją.

Dzisiaj postanowiłam zaprezentować lampion, który powstał kilka tygodni temu i był prezentem na urodziny dla miłośniczki starego kina i Marilyn Monroe :-). Kolor ścian i meble miały być takie, jak w pokoju tej osoby :-)

czwartek, 15 października 2015

Macie takie miejsca, które lubicie tak bardzo, że chcielibyście je jakoś uwiecznić, by móc wracać do nich gdy tylko chcecie? Ulubiony kącik w kuchni, salon, pokój dziecięcy? Pani Iwona chciała mieć miniaturę swojego saloniku - więc wykonałam taką ze zdjęć, które mi przesłała. Lampion podróżował dość długo i daleko, ale dotarł już na miejsce i co najważniejsze w całości :-)

niedziela, 11 października 2015

Latarenka ślubna, którą zrobiłam ponad miesiąc temu... trochę czkała na publikację na blogu, ale już jest :-) 

wtorek, 06 października 2015

Lampion, który zrobiłam na zamówienie dla Pani Agnieszki (był prezentem dla jej drugiej połówki na Dzień Chłopaka). Pierwsze trzy zdjęcia wykonał obdarowany (to od razu widać, bo ja takich zdjęć nie umiem zrobić) i zamieszczam je dzięki jego uprzejmości :-). W lampionie znajduje się wykonana przeze mnie sofa, stół, półka ścienna z książkami (są idealnym odwzorowaniem tych, które posiada właściciel), zdjęcie w ramce i obrazy na ścianach z batmanem i całą resztą ;-). 

 

czwartek, 01 października 2015

Miałam napisać coś więcej, ale wena mnie opuściła ;-) Napiszę więc tylko, że niedawno udało mi się skończyć pracę nad lampionem dla instruktorki baletu :-) Uwielbiam kolor wrzosowy!

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin