ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
niedziela, 30 października 2016

Na zamówienie Pani Sylwii wykonałam w miniaturze gabinet lekarski na podstawie zdjęć. Mebelki wykonałam z drewna, fotel i kozetkę obiłam eko-skórą, lampkę zrobiłam z elementów do wyrobu biżuterii.

piątek, 28 października 2016

Dla maleńkiej Martynki wykonałam ramkę - metryczkę z miniaturowym wnętrzem: wykonanymi własnoręcznie mebelkami, imieniem, godz. i datą urodzenia i miarką wzrostu :-) 

wtorek, 25 października 2016

Dzisiaj duży lampion z miniaturowym wnętrzem :-) Na zamówienie Pani Hanny wykonałam lampion ślubny z miniaturą salonu :-) Mebelki i kominek zrobiłam z drewna. Na regale umieściłam książki nawiązujące tematyką do zainteresowań Młodej Pary. Podobnie na kominku postawiłam figurki odnoszące się do ich pasji. Na ścianie "powiesiłam" przesłane mi zdjęcia :-) Obok kominka umieściłam pieska - miniaturkę ulubionego czworonoga Młodej Pary :-) Na stole znajduje się wykonana przeze mnie miniaturowa fotoksiążka ze zdjeciami ślubnymi :-)

niedziela, 23 października 2016

Na zamówienie Pani Oli miałam przyjemność wykonać lampion dla dziewczynki. Mebelki zrobiłam z drewna. Na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia :-)

czwartek, 20 października 2016

Na zamówienie Pani Marty wykonałam miniaturę salonu sukien ślubnych w lampionie :-) Meble wykonałam z drewna, manekina do prezentacji sukni zrobiłam z modeliny. Suknię ślubną zrobiłam przerabiając w tym celu sukienkę dla lalek na mniejszą :-) 

wtorek, 18 października 2016

Na zamówienie Pani Marzeny wykonałam pokoik maluszka w lampionie :-) Mebelki zrobiłam z drewna, pościel do łóżeczka uszyłam, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat maluszka oraz zdjęcia :-)

niedziela, 16 października 2016

Jesień zawsze kojarzy mi się z długimi wieczorami z książką :-) Na zamówienie Pani Izabeli miałam przyjemność wykonać lampion z biblioteczką :-) Wszystkie mebelki zrobiłam z drewna, książeczki z tektury. Na biurku zamieściłam miniatury ulubionych książek osoby, dla której lampion był prezentem i miniaturę zdjęcia w ramce :-)

czwartek, 13 października 2016

Dla Pani Lucyny wykonałam miniaturę sali operacyjnej w lampionie - była ona podziękowaniem dla lekarzy za dobrze przeprowadzoną operację. Wnętrze zrobiłam wykorzystując nakrętki, opakowania po cieniach do powiek, narożniki itp. elementy :-) Pani Lucynie życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!

poniedziałek, 10 października 2016

Na zamówienie Pani Eweliny wykonałam ramkę- metryczkę z miniaturowym wnętrzem dla dziewczynki :-) Na ścianie zamieściłam zdjęcie dziewczynki i zegar z godz. urodzenia, na komodzie - imię i kalendarz z datą przyjścia na świat :-)

sobota, 08 października 2016

To trzeci lampion z motywem myśliwskim. Wykonałam go na zamówienie Pani Elżbiety - miniaturowe meble i kominek zrobiłam z drewna. Poroża pozyskałam z figurek; nie ucierpiał żaden ekosystem naturalny ;-) 

środa, 05 października 2016

Dla Pani Beaty miałam przyjemność wykonać lampion ślubny z sypialnią w odcieniach błękitu. Mebelki wykonałam z drewna, pościel uszyłam, na ścianie zamieściłam zdjęcie narzeczonych wraz z kalendarzem z zaznaczoną datą ślubu :-).

poniedziałek, 03 października 2016

Na zamówienie Pani Justyny wykonałam ramkę z miniaturowym wnętrzem dla malutkiego Wojtusia :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie w ramce i zegar z godz. urodzenia, a na komodzie imię i kalendarz z datą przyjścia na świat :-).

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin