ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
sobota, 18 listopada 2017

Słońce!!! Tak długo na nie czekałam, że dzisiaj świat widzę w różowych barwach - mam nadzieję, że Wy również :-) Na zamówienie Pani Łucji wykonałam lampion dla dziewczynki w odcieniach różu i bieli :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam imię, datę i godz urodzenia dziewczynki i przesłane mi zdjęcia :-)

 

 Dzisiaj lampion dla miłośniczki wnętrz w stylu retro, który Pan Krzysztof zamówił dla Pani Ani - osoby bardzo ważnej w jego życiu :-) Mebelki - regał, fotel bujany, stół, jak również zegar zrobiłam z drewna :-) Własnoręcznie wykonałam również miniaturowy kinkiet ze świecami i retro lampkę na stole :-)

dzisiaj zatem miniaturowy ołtarz w lampionie, który wykonałam na zamówienie Pani Katarzyny na podstawie zdjęć jako prezent dla księdza :-)

Dzisiaj ramka-metryczka w szaro-miętowej kolorystyce dla małego Tomka, którą miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Violetty :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, imię i zdjęcie maluszka 

środa, 08 listopada 2017

Pani Natalia postawiła przede mną duże wyzwanie - stworzenie wnętrza odzwierciedlającego salon fryzjerski WERONA :-) Pracę rozpoczęłam od długiego przyglądania się nadesłanym zdjęciom. Mebelki i schody wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie właścicielki salonu i zminiaturyzowany plakat informacyjny z rzeczywistego wnętrza :-) 


Kocham moją pracę  I kocham tworzyć dla Was  Dzisiaj lampion dla maluszka w odcieniach szarości, bieli i czerni, który wykonałam na zamówienie Pani Moniki jako prezent na chrzest :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz przyjścia na świat, a na komodzie imię.

Dzisiaj lampion dla pielęgniarki, który zrobiłam na zamówienie Pani Moniki. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam planszę, zegar oraz cytat trafiający moim zdaniem w sedno pracy pielęgniarki: "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia".

środa, 01 listopada 2017

Dla malutkiej Hani wykonałam lampion-metryczkę z miniaturowym wnętrzem w odcieniach różu i bieli. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, na komodzie - imię i tabliczkę z wagą i wzrostem

Obiadek u Mamy = trening przez tydzień :-) Dzisiaj zatem siłownia, którą wykonałam na zamówienie Pani Aleksandry dla osoby, której pasją jest trening siłowy, chemia i gry planszowe :-) Sztangę, ciężarki i pudełka gier wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam układ okresowy pierwiastków i przesłane mi zdjęcie :-)

Dzisiaj ramka-metryczka dla małej Paulinki, którą miałam przyjemność wykonać dla Pani Klaudii :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zdjęcie dziewczynki, imię, datę i godz urodzenia :-)

Dzisiaj lampion z klimatycznymi maskami, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Bogusławy :-) Mebelki i miniaturowy zegar zrobiłam z drewna, na ścianach zamieściłam przesłane mi zdjęcia, na stole miniaturową filiżankę i laptop. Wnętrze zamieszkuje biały kot - takiego właśnie ma Pani Bogusława.

Za oknem szaro, więc dzisiaj trochę innych kolorów :-) Dla Pani Marty zrobiłam ramkę-domek z metryczką dla uroczego Oliwiera. Mebelki wykonałam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, imię chłopczyka, zdjęcie, tabliczkę z wagą i wzrostem maluszka :-)

21:33, jola-1986
Link Dodaj komentarz »

Pasjonat wędkowania i miłośniczka książek - to właśnie dla tych Państwa na zamówienie Pani Magdaleny stworzyłam w lampionie miniaturowe wnętrze :-) Meble, kominek i wędki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie, na kominku kalendarz :-)

Dzisiaj wszystkie odcienie błękitu dla małego Adriana :-) Lampion wykonałam na zamówienie Pani Magdaleny: mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz przyjścia na świat i imię :-)

Dla Pani Lidii zrobiłam wnętrze gabinetu stomatologicznego w lampionie - który był prezentem dla pani stomatolog :-)

niedziela, 15 października 2017

Pani Alina chciała, żebym wyczarowała wnętrze dla Jej córeczki w przysłanym lampionie :-) Gdy otworzyłam paczkę zobaczyłam piękny, zdobiony delikatnymi ornamentami lampion. I w takim samym klimacie postanowiłam urządzić jego wnętrze. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam motylki, które dziewczynka bardzo lubi, a na toaletce imię i zdjęcie :-) Na górze zamocowałam żyrandol :-) Miłego weekendu dla wszystkich

Pani Anna postawiła przede mną duże wyzwanie - stworzenie ringu w lampionie dla małego fana wrestlingu (dla niewtajemniczonych - jak głosi Wikipedia - wrestling to rodzaj rozrywki sportowej, w której przebieg walki jest wyreżyserowany i ustalany przez tzw. bookerów, a scenariusz zawiera sekwencję ruchów i instrukcje specjalnego zachowania zawodników podczas walki. Dopuszczalne jest także użycie krzeseł i drabin) :-) Ring i drabinę zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie.

Za oknem coraz zimniej, u mnie coraz bardziej świątecznie :-) Dla Pani Iwony miałam przyjemność wykonać lampion z miniaturowym, świątecznym wnętrzem, który będzie rekwizytem podczas sesji fotograficznych w studiu :-)Mebelki i kominek zrobiłam z drewna, choinkę ozdobiłam miniaturowymi bombkami :-)

Malutka Hania ma rodziców, którzy są maszynistami (ma zatem w ramce-metryczce różową lokomotywę), ma również białego kota, którego miniaturowy odpowiednik znalazł się we wnętrzu i ma mamę, która uwielbia "Małego Księcia" - stąd miniaturowa książeczka o tym tytule w łóżeczku :-) I ma też brata bliźniaka, dla którego również zrobiłam ramkę-metryczkę, którą z przyjemnością zaprezentuję już niedługo :-)

Gabinet kosmetyczny w miniaturze zrobiłam na zamówienie Pani Jolanty na podstawie przesłanych zdjęć :-) Mebelki zrobiłam z drewna, fotel kosmetyczny obiłam ekoskórą :-)1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin