ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Pomiędzy babką wielkanocną a mazurkiem, wizytą z dzieckiem u lekarza a cięciem drewna dzisiaj lampion z wnętrzem dla utalentowanego skrzypka, który urządziłam dla Pani Iwony :-) Meble i stojak na nuty zrobiłam z drewna, książki z tektury, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie i plakat. Kocham moją pracę sobota, 15 kwietnia 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiej Oliwii, który wykonałam na zamówienie Pani Kasi :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zdjęcia i zegar z godz. przyjścia na świat. Na komodzie ustawiłam imię dziewczynki :-)

środa, 12 kwietnia 2017

Dzisiaj moja druga miniaturowa siłownia :-) Tym razem dla Pani Katarzyny zrobiłam lampion z własnoręcznie wykonanymi przyrządami: sztangą, hantlą i ciężarkami :-)

poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Dzisiaj rameczka - metryczka z miniaturowym wnętrzem dla małej Julki :-)Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie i zegar z godz. urodzenia. Na komodzie ustawiłam kalendarz z datą przyjścia na świat i miarkę wzrostu oraz imię :-)

sobota, 08 kwietnia 2017

Dzisiaj lampion z gabinetem dentystycznym dla Pani Zofii, który wykonałam na podstawie zdjęć :-) We wnętrzu zamontowałam dwa źródła światła - jedno pełni funkcję lampy dentystycznej :-)

czwartek, 06 kwietnia 2017

Pani Marta postawiła przede mną wyzwanie - miałam stworzyć w lampionie wnętrze dla strażaka :-) No i jest :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na regale ustawiłam miniaturę samochodu strażackiego oraz książkę nawiązującą do pożarnictwa i książkę kucharską (gotowanie to pasja tej osoby). Na biurku znalazł się hełm strażacki, obok gaśnica :-) Nad biurkiem umieściłam cytat z Einsteina: "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia", bo w końcu praca strażaka to nieustanna służba innym :-)

poniedziałek, 03 kwietnia 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiego Filipka, który miałam przyjemność urządzić dla Pani Moniki :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz przyjścia na świat :-)

sobota, 01 kwietnia 2017

Dzisiaj zapraszam do mini lodziarni :-) Meble zrobiłam z drewna, umieściłam również logo firmy, dla której wykonałam lampion :-)

czwartek, 30 marca 2017

Dla Pani Eweliny wykonałam lampion z miniaturą sali szkolnej :-) Biurko i krzesło zrobiłam z drewna. We wnętrzu zamieściłam tablicę z życzeniami, godło i zdjęcie klasowe :-)

wtorek, 28 marca 2017

Dzisiaj coś różowego na osłodę dnia :-D Lampion z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Liliany. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-) Na komodzie znajduje się ułożone z "klocków: imię :-)

poniedziałek, 27 marca 2017

Dzisiaj lampion dla księgowej, który miałam przyjemność zrobić dla Pani Kasi :-) Meble zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam miniaturę rzeczywistego certyfikatu księgowej, dla której lampion był prezentem, na biurku położyłam ramkę ze zdjęciem i miniaturowe wizytówki tej firmy :-)


sobota, 25 marca 2017

Na zamówienie Pani Joli wykonałam ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem w szaro-błękitnej kolorystyce dla malutkiego Wojtusia :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, imię, zdjęcie i miarkę wzrostu. 


środa, 22 marca 2017

Sala chirurgiczna to jeden z 4 lampionów, które miałam przyjemność wykonać dla Pani Izabeli. Kolorystykę dałam taką, jaką sama pamiętam z moich pobytów na salach zabiegowych ;-)

poniedziałek, 20 marca 2017

Sądząc po niedawnej burzy wiosna przyjdzie z wielkim hukiem :-D Dzisiaj lampion z ogrodem, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Moniki :-)Ławeczkę, stół i tacę zrobiłam z drewna, poduszeczkę uszyłam :-) 


niedziela, 19 marca 2017

Kocham moją pracę <3 Dzisiaj jeszcze jeden lampion jajko z miniaturowym wnętrzem :-) Mebelki i pędzelek do malowania jajek wykonałam z drewna, koszyczek ze sznurka, jajka z masy plastycznej :-) We wnętrzu zamontowałam oświetlenie :-)

piątek, 17 marca 2017

Nie każda mała dziewczynka kocha róż, a już na pewno nie każda mama małej dziewczynki ;-) Dla Pani Klaudii zrobiłam miniaturowy pokoik w lampionie dla jej córeczki :-) Dominują odcienie bieli i szarości z lekką nutką różu :-D Mebelki jak zawsze wykonałam własnoręcznie z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia malutkiej, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia :-).

wtorek, 14 marca 2017

Czy Was też dzisiaj przywitało piękne słońce wpadające przez okno? :-) Dla Pani Kasi urządziłam wnętrze pracowni krawieckiej w lampionie :-) Meble wykonałam własnoręcznie z drewna, maszynę do szycia i manekina zrobiłam z masy plastycznej :-)

niedziela, 12 marca 2017

Dzisiaj coś dla chłopców, żeby nie byli pokrzywdzeni :-) Na zamówienie Pani Dominiki wykonałam lampion z miniaturowym wnętrzem dla jej synka. Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna; na komodzie ustawiłam imię chłopczyka, na ścianie zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat i zdjęcia.

sobota, 11 marca 2017

Pani Łucja postawiła przede mną nie lada wyzwanie :-) Miałam zminiaturyzować ulubiony pokój jej córki w prezencie na 18-te urodziny. Nie chodziło jednak tylko o meble (wykonałam je jak zawsze z drewna), kolorystykę wnętrza czy fotografie. Dostałam również zdjęcia ulubionych ubrań i książek, które również odtworzyłam w miniaturze :-) Gdy lampion dotarł już do solenizantki otrzymałam jego zdjęcie na tle rzeczywistego pokoju :-) Dziękuję :-)

wtorek, 07 marca 2017

Dzisiaj coś nowego :-) Do Świąt Wielkanocnych jeszcze trochę czasu, ale widząc oznaki nadchodzącej wiosny ciężko powstrzymać się przed działaniem :-) W ostatnim czasie zrobiłam jajko z miniaturowym wnętrzem i oświetleniem :-) Ławeczkę wykonałam z drewna, poduszeczkę uszyłam, koszyczek powstał ze sznurka, a zajączka zrobiłam z masy plastycznej :-)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin