ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
piątek, 10 lutego 2017

Dzisiaj u mnie wiosennie, choć w kalendarzu i za oknem nadal zima ;-) Dla Pani Iwony wykonałam w lampionie miniaturowe wnętrze z salonem w ciepłych barwach w stylu angielskim. Mebelki i kominek zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar i lustro :-). Na regale znajdują się książki, a na stole czekają dwie filiżanki :-) 

środa, 08 lutego 2017

Moje dziecko rozpoczęło niedawno wymianę ząbków na stałe - Wróżka Zębuszka ma dużo pracy :-) Pozostając w tematyce dentystycznej - dzisiaj lampion z miniaturą gabinetu stomatologicznego, który wykonałam dla Pani Alicji :-) 

 

poniedziałek, 06 lutego 2017

Dla Pani Anny wykonałam lampion z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Marysi :-) Mebelki wykonałam z drewna, w lampionie tradycyjnie zamieściłam już zegar z godz. urodzenia, zdjęcia dziewczynki i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz imię :-)

sobota, 04 lutego 2017

Dzisiaj lampion dla uzdolnionego kontrabasisty, który wykonałam na zamówienie Pani Elżbiety. Mebelki wykonałam z drewna, na regale umieściłam płyty i miniaturowe gadżety związane z muzyką. Na ścianie zamieściłam zdjęcia osoby, dla której lampion był prezentem :-) Zrobiłam też kontrabas i stojak na nuty 

czwartek, 02 lutego 2017

Dla Pani Kasi urządziłam na podstawie zdjęć pokój jej synka w lampionie :-) Lampion miał być w kolorze niebieskim, więc pracę zaczęłam od zmiany koloru :-) Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. pojawienia się maluszka na świecie. 

 

wtorek, 31 stycznia 2017

Urządzałam już miniaturowe wnętrza w lampionach, ramkach, bombkach, książkach, a nawet w starym telewizorze -  teraz przyszedł czas na szklarenkę. Na zamówienie Pani Małgosi na podstawie zdjęć urządziłam salon tatuażu :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam wzory tatuaży wykonywane w salonie :-)

Tagi: szklarenka
08:40, jola-1986
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 stycznia 2017

Na zamówienie Pani Anny wykonałam ramkę-metryczkę dla małego Aleksandra. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcie. Na miarce wzrostu zaznaczyłam długość urodzeniową, a na komodzie zamieściłam imię maluszka. 

piątek, 27 stycznia 2017

Na zamówienie Pani Sylwii wykonałam lampion dla miłośniczki koni i rysunku na 18-te urodziny:-) We wnętrzu umieściłam wykonane przeze mnie z drewna meble oraz sztalugę. Na regale i komodzie znajdują się figurki koni. Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia i rysunki oraz kalendarz z datą urodzin :-)

środa, 25 stycznia 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiej Liluni. który wykonałam na zamówienie Pani Ewy. Mebelki i karuzelkę nad łóżeczkiem zrobiłam z drewna. Na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia. Imię znajduje się na komodzie :-) 

poniedziałek, 23 stycznia 2017

Dla Pani Małgorzaty wykonałam miniaturę jej salonu w lampionie na podstawie przesłanych zdjęć :-) Kominek i miniaturowe meble zrobiłam z drewna. Zrobiłam również miniaturowe rośliny doniczkowe, które zdobią salon Pani Małgosi i firankę wraz z zasłoną w oknie. Po pokoju przechadza się kot :-) 


piątek, 20 stycznia 2017

Dla Pani Karoliny urządziłam w lampionie wnętrze dla maluszka :-) Mebelki i karuzelkę nad łóżeczko zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia oraz datę i godz. urodzenia :-) 

środa, 18 stycznia 2017

Na zamówienie Pani Joanny wykonałam ramkę-metryczkę dla malutkiej Oli z miniaturowym wnętrzem :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z zaznaczoną datą przyjścia na świat, imię, miarkę wzrostu i zdjęcie :-) 

poniedziałek, 16 stycznia 2017

Dzisiaj blue monday - czyli najbardziej depresyjny dzień w roku... Na poprawę humoru przesyłam Wam Kochani trochę wiosny :-) Dzisiaj lampion dla Pani Jadwigi - miłośniczki ogrodów i motyli :-) Ławeczkę, stół i tacę wykonałam z drewna. Na kwiatach zasiadły motyle; na stole leży miniaturowa książka o tych niesamowitych owadach :-) 

piątek, 13 stycznia 2017

Dzisiaj lampion dla małej księżniczki w złocie, szarości i bieli, który wykonałam dla Pani Pauliny :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat i zdjęcia :-) 

środa, 11 stycznia 2017

Czasami ma się takie miejsca, w które chciałoby się tak czy inaczej uwiecznić, by móc do nich wracać w każdej chwili :-) Dzisiaj duży lampion (wys. 44cm) z miniaturowym wnętrzem :-) Dla Pani Beaty wykonałam drugi już lampion - tym razem z kuchnią w stylu nowoczesnym na podstawie zdjęć. Mebelki zrobiłam z drewna, miniaturowe warzywa z modeliny :-) 

poniedziałek, 09 stycznia 2017

Dzisiaj lampion dziecięcy w odcieniach soczystej zieleni, który zrobiłam dla Pani Doroty :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia :-) Na komodzie znajduje się ułożone z "klocków" imię :-)

sobota, 07 stycznia 2017

Dzisiaj lampion, który urządziłam dla Pani Elżbiety :-) Powstało wnętrze w odcieniach bieli, szarości i starego złota nawiązujące do jej zainteresowań. Mebelki i zegar wykonałam z drewna. Na regale stoją książki, a na stole robótka z drutami :-) Obok fotela usiadł sobie kot :-) Dziękuję Pani Eli za zaufanie - jest to czwarty lampion, który miałam przyjemność dla Niej wykonać :-)

środa, 04 stycznia 2017

Dzisiaj lampion taki, że aż zęby bolą :-) Dla Pani Małgosi wykonałam miniaturę gabinetu stomatologicznego :-) We wnętrzu znalazł się fotel dentystyczny, narzędzia, otwierane szafki i  dwa źródła światła - jedno pełni funkcję lampy dentystycznej :-)

poniedziałek, 02 stycznia 2017

Na zamówienie Pani Kasi wykonałam ramkę - metryczkę z miniaturowym wnętrzem. Mebelki wykonałam z drewna. We wnętrzu znalazło się zdjęcie chłopczyka, imię, wzrost oraz data urodzenia w miniaturowym kalendarzu i godz. urodzenia na zegarze :-)

czwartek, 29 grudnia 2016

Na zamówienie jednej z Pań z salonu kosmetycznego Klinika Pięknych Dłoni w Katowicach miałam przyjemność wykonać jego miniaturę w lampionie :-) Oryginalne wnętrze można obejrzeć na stronie http://www.pieknedlonie.pl/site/46/galeria.html. A tu w miniaturze :-)

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin