ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
niedziela, 05 marca 2017

Dla Pani Magdaleny wykonałam ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Nikoli :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z zaznaczoną datą przyjścia na świat, imię, miarkę wzrostu i zdjęcie :-)

sobota, 04 marca 2017

Dla Pani Agnieszki wykonałam pokoik w lampionie dla malutkiej Mai. Mebelki wykonałam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat dziewczynki, imię i zdjęcia :-)

środa, 01 marca 2017

Dzisiaj lampion dla rehabilitantów w fiolecie, który wykonałam na zamówienie Pani Nataszy na podstawie przesłanych mi zdjęć. We wnętrzu znalazły się wykonane z drewna meble, figurki słoni, które kolekcjonują właściciele gabinetu i miniaturowa książka z życzeniami.poniedziałek, 27 lutego 2017

Dla Pani Anny wykonałam lampion z miniaturowym wnętrzem dla chłopczyka w biało-czarno-żółtej kolorystyce :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, imię i przesłane mi zdjęcia :-).

sobota, 25 lutego 2017

Dla Pani Marty wykonałam na podstawie zdjęć miniaturę jej rzeczywistego salonu w lampionie w odcieniach bieli szarości i jasnego drewna :-) We wnętrzu znalazły się wykonane z drewna: komody, łóżeczko, stół i kanapa (posiadająca dodatkowo materiałowe obicie). Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia i zegar z godz. urodzenia córeczki Pani Marty. Nad łóżeczkiem znajduje się wykonana przez mnie karuzelka :-)czwartek, 23 lutego 2017

Reforma edukacji w miniaturze :-) Dla Pani Moniki urządziłam salę szkolną w lampionie :-) Meble, ekierki i kątomierz wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam tablicę, godło i plansze edukacyjne.

wtorek, 21 lutego 2017

Dzisiaj ramka-metryczka dla malutkiego Stasia w szaro-miętowych odcieniach, którą miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Dagmary :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu umieściłam  miniaturowy kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, miarkę wzrostu, imię i zdjęcie chłopczyka.

niedziela, 19 lutego 2017

Na zamówienie Pani Marii wykonałam w lampionie miniaturowe wnętrze dla wędkarza. Meble i kominek zrobiłam z drewna, zamieściłam również figurki ryb, książki i wykonane własnoręcznie miniaturowe wędki. 

 

piątek, 17 lutego 2017

Czasami zdarza mi się wykonać wnętrze lampionu dla dziewczynki w innym odcieniu niż róż :-D Pani Iza chciała wnętrze odpowiadające rzeczywistemu pokoikowi małej Helenki. Mebelki wykonałam z drewna. Na ścianie zamieściłam zdjęcia malutkiej, miniaturę metryczki, którą dziewczynka ma w swoim pokoiku i zegar z godz. urodzenia, a na komodzie - kalendarz z datą przyjścia na świat.

środa, 15 lutego 2017

Tęsknię za wiosną - już nawet nie będą mi przeszkadzały budzące się do życia muchy i komary. Dzisiaj lampion dla miłośnika innych bzyczących owadów :-) Ule i tzw. uliki weselne wykonałam na podstawie zdjęć z drewna, na tacy zamieściłam słoiczki z miodem :-).

poniedziałek, 13 lutego 2017

Na zamówienie Pani Asi wykonałam lampion dla chłopczyka. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat i zdjęcia uroczego maluszka :-) Na komodzie przed misiem znajdują się literki z imieniem :-)

piątek, 10 lutego 2017

Dzisiaj u mnie wiosennie, choć w kalendarzu i za oknem nadal zima ;-) Dla Pani Iwony wykonałam w lampionie miniaturowe wnętrze z salonem w ciepłych barwach w stylu angielskim. Mebelki i kominek zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar i lustro :-). Na regale znajdują się książki, a na stole czekają dwie filiżanki :-) 

środa, 08 lutego 2017

Moje dziecko rozpoczęło niedawno wymianę ząbków na stałe - Wróżka Zębuszka ma dużo pracy :-) Pozostając w tematyce dentystycznej - dzisiaj lampion z miniaturą gabinetu stomatologicznego, który wykonałam dla Pani Alicji :-) 

 

poniedziałek, 06 lutego 2017

Dla Pani Anny wykonałam lampion z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Marysi :-) Mebelki wykonałam z drewna, w lampionie tradycyjnie zamieściłam już zegar z godz. urodzenia, zdjęcia dziewczynki i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz imię :-)

sobota, 04 lutego 2017

Dzisiaj lampion dla uzdolnionego kontrabasisty, który wykonałam na zamówienie Pani Elżbiety. Mebelki wykonałam z drewna, na regale umieściłam płyty i miniaturowe gadżety związane z muzyką. Na ścianie zamieściłam zdjęcia osoby, dla której lampion był prezentem :-) Zrobiłam też kontrabas i stojak na nuty 

czwartek, 02 lutego 2017

Dla Pani Kasi urządziłam na podstawie zdjęć pokój jej synka w lampionie :-) Lampion miał być w kolorze niebieskim, więc pracę zaczęłam od zmiany koloru :-) Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. pojawienia się maluszka na świecie. 

 

wtorek, 31 stycznia 2017

Urządzałam już miniaturowe wnętrza w lampionach, ramkach, bombkach, książkach, a nawet w starym telewizorze -  teraz przyszedł czas na szklarenkę. Na zamówienie Pani Małgosi na podstawie zdjęć urządziłam salon tatuażu :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam wzory tatuaży wykonywane w salonie :-)

Tagi: szklarenka
08:40, jola-1986
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 stycznia 2017

Na zamówienie Pani Anny wykonałam ramkę-metryczkę dla małego Aleksandra. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcie. Na miarce wzrostu zaznaczyłam długość urodzeniową, a na komodzie zamieściłam imię maluszka. 

piątek, 27 stycznia 2017

Na zamówienie Pani Sylwii wykonałam lampion dla miłośniczki koni i rysunku na 18-te urodziny:-) We wnętrzu umieściłam wykonane przeze mnie z drewna meble oraz sztalugę. Na regale i komodzie znajdują się figurki koni. Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia i rysunki oraz kalendarz z datą urodzin :-)

środa, 25 stycznia 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiej Liluni. który wykonałam na zamówienie Pani Ewy. Mebelki i karuzelkę nad łóżeczkiem zrobiłam z drewna. Na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia. Imię znajduje się na komodzie :-) 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin