ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
czwartek, 22 czerwca 2017

Długo zastanawiałam się, czy opublikować miniaturowy kościół czy ołtarz w lampionie, w końcu moje dziecko zrobiło wyliczankę i sprawa stała się jasna :-D Dzisiaj zatem ołtarz, który zrobiłam na zamówienie Pani Oliwii dla księdza z okazji 50 rocznicy święceń kapłańskich :-)

Dzisiaj lampion ślubny z miniaturową sypialnią, który wykonałam na podstawie przesłanych zdjęć dla Pani Kasi :-) Mebelki zrobiłam z drewna wzorując się na rzeczywistych, zamieściłam również kalendarz z datą ślubu i przesłane mi zdjęcia :-)

Cudownego dnia dla wszystkich!!! Dla Pani Ani stworzyłam miniaturowe wnętrze pokoiku dla dziewczynki w lampionie :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą przyjścia na świat, zegar z godz urodzenia. Na komodzie umieściłam ułożone z miniaturowych klocków imię dziewczynki.sobota, 10 czerwca 2017

Dzisiaj jeden z trzech lampionów, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Oliwii - miniaturowy pub w lampionie :-) Mebelki wykonałam z drewna, na półkach zamieściłam miniaturowe całkowicie bezalkoholowe butelki :-)
środa, 07 czerwca 2017

Dzisiaj coś nowego - ramka metryczka w kształcie domku z oświetleniem, którą zrobiłam dla Pani Natalii :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie chłopczyka i zegar z godz urodzenia :-) Na komodzie znajduje się imię i kalendarz z datą przyjścia na świat.

Dzisiaj lampion z biblioteczką, który zrobiłam na zamówienie Pani Lucyny :-)Miniaturowe mebelki i zegar zrobiłam własnoręcznie z drewna, fotel dodatkowo obiłam skórą :-) Na ścianie zamieściłam miniatury rzeczywistych obrazów przesłanych mi przez Panią Lucynę, na stoliczku umieściłam filiżankę i książkę :-)

Kochani życzę Wam cudownego dnia :-) Dzisiaj zapraszam Was do lampionu z ogrodem, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Sylwii :-)Ławeczkę i stół zrobiłam z drewna :-) Na stoliczku zamieściłam miniaturową książkę i filiżankę, a na ławce poduszeczkę :-)

Dzisiaj mój drugi lampion dla nauczycielki przedszkola, który wykonałam dla Pani Eweliny w jasnej, radosnej kolorystyce :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianach zamieściłam zdjęcie klasowe i podziękowania :-)

Dzisiaj jeden z dwóch lampionów z miniaturowym wnętrzem, które miałam przyjemność wykonać dla Pani Basi :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, modlitwę do Anioła Stróża i zegar z godz. urodzenia. Na komodzie obok łóżka-domku umieściłam kalendarz z datą przyjścia na świat :-)Kochani życzę Wam dzisiaj pięknego dnia :-) Mój będzie cudowny z kilku powodów. Jednym z nich jest to, co napisała do mnie Pani Sylwia po wręczeniu zamówionego ode mnie lampionu muzykowi, Panu Waldkowi Pasternakowi :-) Szczerze się wzruszyłam, kiedy to przeczytałam. Za pozwoleniem Pani Sylwii przytaczam tutaj jej słowa: " Jeszcze raz chciałam Pani bardzo podziękować! Za rzetelność wykonania, za terminowość, kontakt i bezpiecznie wysłaną paczkę....ale najbardziej za wnętrze tego lampionu....po tylu latach znajomości, w oczach tego mężczyzny po raz pierwszy zobaczyłam łzy wzruszenia. Dokonała Pani czegoś niesamowitego!". Praca nad lampionem dla Pani Sylwii trwała sporo czasu, mebelki, mikrofon i pianino wykonałam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam również miniaturkę ulubionego psa Pana Waldka :-)

Dzisiaj lampion - prezent z okazji Dnia Mamy od Pani Kasi dla jej mamy :-) Mebelki wykonałam z drewna, pojemniki na sól i cukier oraz sito z koralików :-) Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia. Wszystkim Mamom życzę samych szczęśliwych chwil, duuużo siły i radości z pociech zarówno tych duuuużych jak i małych ♥

czwartek, 25 maja 2017

Dzisiaj lampion dla malutkiego Oliwiera, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Pauliny :-) Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna, na ścianach zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat, a na kodzie imię i tabliczkę z wagą i wzrostem :-)

Dzisiaj lampion ślubny dla prawdziwych miłośników czekolady :-) . Pani Ani zależało, by wnętrze nawiązywało do pijalni czekolady, w której pracują narzeczeni :-) Mebelki zrobiłam z drewna, fotele obiłam ekoskórą w czekoladowym odcieniu :-) Na stoliczku znajdują się filiżanki i ciacho z masy plastycznej :-) Na ścianach z motywem czekoladek zamieściłam zdjęcie narzeczonych i jakże życiowe motto: "Wszystko, czego potrzeba to miłość - ale odrobina czekolady tu i tam nie zaszkodzi"Kocham robić, to co robię :-) Na zamówienie Pani Agnieszki zrobiłam ramkę-metryczkę w odcieniach szarości i mięty dla malutkiego Marcelka. Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna. Zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat, miarkę wzrostu, imię i zdjęcie :-)

Dla Pani Oliwii zrobiłam miniaturowy gabinet stomatologiczny w lampionie na podstawie przesłanych zdjęć w kremowo-białej kolorystyce :-). W lampionie zamontowałam dwa źródła światła: jedno z nich pełni funkcję lampy dentystycznej :-)

Na zamówienie Pani Marzeny wykonałam dwa lampiony z miniaturowym wnętrzem dla jej córeczek :-) Dzisiaj pierwszy z nich. Od Pani Marzeny dostałam zdjęcia mebelków, których miniatury miały znaleźć się we wnętrzu. Mebelki wykonałam z drewna, zamieściłam również zdjęcie, miniaturę plakatu, który dziewczynki mają u siebie w pokoikach, zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat, imię i znak zodiaku :-)

wtorek, 16 maja 2017

Lubicie czytać książki? Ja kocham czytanie, choć przyznam, że w ostatnim czasie są to głównie książki z literatury dziecięcej czytane codziennie wieczorem mojemu synkowi (przyznam, że niektóre z nich wciągają i mnie :-D ) Dzisiaj książka skrywająca w swym wnętrzu miniaturowy świat, której właścicielką została Pani Iza :-) Mebelki, kominek i zegar zrobiłam z drewna, torebeczkę na komodzie ze skóry :-) We wnętrzu zamontowałam również oświetlenie :-)Wszystko dopasowałam tak, by książka mogła się bez trudu zamykać :-)

Na zamówienie Pani Angeli zrobiłam lampion z miniaturowym wnętrzem dla jej przyjaciółki - matematyczki :-) Mebelki - jak również miniaturowe przybory matematyczne - wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam tablice edukacyjne z matematyki, a na tablicy - życzenia:-)

sobota, 13 maja 2017

Dzisiaj lampion nawiązujący do Harrego Pottera w nowej drewnianej oprawie :-)To jeden z dwóch lampionów, które miałam przyjemność wykonać dla Pani Małgorzaty :-) Mebelki zrobiłam z drewna, sowę i kapelusz z modeliny, miotłę ze sznurka :-) Zamieściłam również szklaną kulę, zwoje i magiczne mikstury ze skrzydeł nietoperza i pajęczyn ;-)

Dzisiaj lampion dla małego marynarza, który miałam przyjemność urządzić dla Pani Joanny :-) Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna. We wnętrzu zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-). Zamieściłam również kotwicę i drewniany statek :-)1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin