ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
środa, 06 września 2017

Dzisiaj lampion ślubny dla miłośników aniołów, który miałam przyjemność zrobić dla Pani Marty :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie narzeczonych i kalendarz z datą ślubu :-) Na stole umieściłam miniaturową książeczkę z "anielskimi" życzeniami :-)

Do mojego syna przyszła kilka dni temu wróżka zębuszka :-) Szkoda, że do mnie nie przyszła gdy usuwałam w bólach moją ósemkę ;-) Dzisiaj lampion z gabinetem stomatologicznym, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Kasi na podstawie przesłanych zdjęć :-)

Kocham robić to, co robię :-) Dzisiaj lampion z miniaturowym wnętrzem dla małego przystojniaka - Olusia, który wykonałam na zamówienie Pani Dominiki :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godziną przyjścia na świat. Na komodzie znajduje się imię i tabliczka z wagą i wzrostem maluszka.


Dzisiaj wnętrze w stylu glamour, które miałam przyjemność wykonać na zamówienie dla Pani Justyny :-) Toaletkę i krzesełko wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie, na taboreciku pled.

środa, 16 sierpnia 2017

Miło usiąść na chwilę w ogrodzie z kubeczkiem kawy lub herbaty i zanurzyć się we wspomnieniach przeglądając rodzinny album :-) Dzisiaj taki właśnie ogród w miniaturze dla Pani Iwony: z drewnianymi wykonanymi przeze mnie mebelkami, poduszeczką i miniaturowym albumem :-) Udanej niedzieli Wam życzę :-)

Dla malutkiej Róży jej mama zamówiła ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem w różowo-szarej kolorystyce :-) Zależało jej, by w ramce znalazł się globus i tukan - ulubiona zabawka dziewczynki, którą wykonałam na podstawie zdjęć :-). Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zdjęcie malutkiej, kalendarz z datą urodzenia, imię, miarkę wzrostu i zegar z godz przyjścia na świat :-)

Książki skrywają różne historie i różne wnętrza - ta również :-) Dzisiaj książka z historią miłosną z happy endem: ślubem, którą miałam przyjemność wykonać dla Pani Laury :-) Mebelki i miniaturowy lampionik zrobiłam z drewna,we wnętrzu zamieściłam zdjęcie narzeczonych i kalendarz z datą ślubu :-)

Malutka Pola miała niedawno Chrzest - i właśnie z tej okazji Pani Agnieszka zamówiła dla niej lampion w odcieniach różu :-) Mebelki wykonałam własnoręcznie z drewna, we wnętrzu zamieściłam przesłane mi zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-) Kocham moją pracę <3Dzisiaj lampion dla miłośnika samochodów marki Jaguar, który wykonałam na zamówienie jednej z Pań :-) We wnętrzu zamieściłam miniaturę samochodu tej marki, a wyposażenie warsztatu samochodowego zrobiłam z drewna :-)

Macie takie dni, że najchętniej schowalibyście się przed całym światem, uciekli od pędzącej codzienności? Biblioteka niewątpliwie jest miejscem, które na to pozwala :-) Dzisiaj taka domowa biblioteczka w miniaturze, którą miałam przyjemność wykonać dla Pani Sylwii. Meble zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam miniaturę obrazu przesłanego przez Panią Sylwię. Życzę wszystkim weekendowej ucieczki od zgiełku :-)

Gabinety stomatologiczne to jedne z tych lampionów, które najbardziej lubię urządzać :-) Dzisiaj lampion w tej tematyce z miniaturowym fotelem dentystycznym, lampką dentystyczną i przyrządami dentystycznymi , który miałam przyjemność wykonać dla dla Pani Iwony na podstawie zdjęć :-)

Chyba każde dziecko ma w życiu fazy na określone zabawki :-) Dzisiaj lampion dla małej miłośniczki koników i kucyków :-) Miniaturowy pokoik urządziłam jako jeden z czterech na zamówienie Pani Sabiny. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz urodzenia i zdjęcie. Na regale znalazły się książeczki, koniki i imię dziewczynki, a na biurku kalendarz z datą urodzenia :-)

piątek, 28 lipca 2017

Czasami dostaję niezwykłe zamówienia - takie właśnie było to od Pani Anny. Miałam wykonać w lampionie kurnik.... więc zrobiłam z drewna kurnik, miniaturowe widły i zamieściłam we wnętrzu figurki kur i koguta :-)

Dla małego Tymona zrobiłam ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem jako prezent na chrzest od jednej z Pań :-) Mebelki zrobiłam z drewna, zamieściłam kalendarz z datą przyjścia na świat, zegar z godz urodzenia, zdjęcie, imię i tabliczkę upamiętniającą chrzest maluszka oraz malutki drewniany krzyżyk :-)

Pani Kasia kocha dwie rzeczy - swojego pieska - jamnika i robótki na drutach :-) I właśnie te dwie pasje miałam uwzględnić w lampionie, który dla Pani Kasi urządzałam :-) Stworzyłam salonik z fotelem, stołem, regałem i lampą, które wykonałam z drewna :-) Zrobiłam również koszyczek i miniaturowe włóczki, na ścianie zamieściłam zdjęcia pieska przesłane przez Panią Kasię.

Dzisiaj lampion dla małej księżniczki, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Pauliny :-) Mebelki wykonałam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz przyjścia na świat, imię i przesłane mi zdjęcia :-) I pochwalę się - moje lampiony znalazły się jako jedna z propozycji prezentów na roczek dla dziecka na blogu http://izulekcieurzadzi.pl/konkurs-2-pomysly-prezenty-1-ro…/ 

Macie takie miejsca, które kochacie tak bardzo, że chcielibyście je jakoś uwiecznić, by móc wracać do nich gdy tylko chcecie? Ulubiony kącik w kuchni, salon, pokój dziecięcy? Pani Magdalena chciała, żebym stworzyła miniaturę salonu jej rodziców - więc wykonałam taką na podstawie zdjęć, które mi przesłała. Mebelki zrobiłam z własnoręcznie z drewna, kanapy obiłam tkaniną, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcie :-)

 

Jak powiedział Josh Billings: "W życiu są dwie rzeczy na które tak naprawdę nigdy nie jesteśmy gotowi: BLIŹNIAKI" :-) Dzisiaj lampion szczególnie bliski mojemu sercu - sama mam siostrę bliźniaczkę (nie, nie ma jej na facebooku ;-) ). Dla Pani Aleksandry urządziłam w lampionie wnętrze dla bliźniąt - z piętrowym łóżkiem, komodą, imionami, datą urodzenia, zdjęciami maluszków :-)

Wygląda na to, że sam Sherlock Holmes urządził się w lampionie :-) Na zamówienie Pani Dominiki stworzyłam wnętrze nawiązujące właśnie do tej tematyki. Miniaturowe meble, kominek i zegary zrobiłam z drewna, fotele "obiłam" dodatkowo ekoskórą". We wnętrzu znalazły się książki, czaszki, świecznik i inne dodatki :-) 


niedziela, 16 lipca 2017

Dzisiaj miniaturowy gabinet fizjoterapii, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Beaty :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam przesłane mi przez Panią Beatę zdjęcie i plakaty :-) Udanego weekendu dla wszystkich!!

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin