ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 06 grudnia 2016

I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja? Dostałam dzisiaj prezent - moje lampiony, bombki i książki z miniaturowym wnętrzem stały się tematem artykułu na stronie Decodom.pl. http://decodom.pl/miniaturowe-wnetrza-czas-lampionach-zatrzymany/. Dziękuję <3 

niedziela, 04 grudnia 2016

Dla Pani Małgorzaty wykonałam lampion z miniaturą gabinetu jej męża. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam przesłane mi napisy, a na biurku laptop :-) 

czwartek, 01 grudnia 2016

U mnie dzisiaj za oknem piękna zima, a w głowie coraz więcej myśli o Świętach :-) W ostatnim czasie zrobiłam kilka bombek z miniaturowym wnętrzem w różnych zestawach kolorystycznych :-) Mebelki wykonałam z drewna :-)

wtorek, 29 listopada 2016

Na zamówienie wykonałam lampion dla małej Nadii :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia dziewczynki :-)

niedziela, 27 listopada 2016

Dzisiaj miniaturowe wnętrze w dużym lampionie :-) Dla Pani Kasi urządziłam wnętrze w odcieniach mięty, bieli i szarości na podstawie przesłanych zdjęć. Mebelki wykonałam z drewna, pościel uszyłam, na biurku zamieściłam laptop i bukiet kwiatów :-) 

piątek, 25 listopada 2016

Dla Pani Bogusławy miałam przyjemność wykonać lampion z biblioteczką. Miniaturowe meble wykonałam z drewna, na ścianach zamieściłam przesłane mi zdjęcia, a na stole książki nawiązujące do zainteresowań osoby, dla której lampion był prezentem :-)

wtorek, 22 listopada 2016

Dla Pani Asi wykonałam gabinet stomatologiczny w lampionie: z własnoręcznie zrobionymi: fotelem, szafką i przyrządami dentystycznymi :-) W lampionie zamontowałam dwa źródła światła: jedno z nich pełni funkcję lampy dentystycznej :-) 

 

niedziela, 20 listopada 2016

Co roku staram się nie ulegać przedświątecznemu szaleństwu... i co roku mi się to nie udaje ;-) I tak oto publikuję dziś pierwszy lampion świąteczny w tym roku :-) 

czwartek, 17 listopada 2016

Dla Pani Ewy wykonałam lampion z miniaturową pasieką :-) Ule zrobiłam z drewna i pomalowałam wzorując się na przesłanych mi zdjęciach :-) W lampionie umieściłam również wykonany przez siebie koszyczek ze słoiczkami miodu :-)

wtorek, 15 listopada 2016

Dzisiaj lampion dla dziewczynki w odcieniach różu i szarości, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Barbary. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia :-).

sobota, 12 listopada 2016

Dzisiaj bistro, które urządzone w dużym lampionie dla Pani Oli: z menu, wykonanymi przeze mnie drewnianymi mebelkami, rogalikami i oponkami :-) Podłogę wykonałam z płytek, na ścianie zamieściłam menu :-) 

środa, 09 listopada 2016

To mój drugi lampion z motywem wędkarskim :-) Tym razem na zamówienie Pani Katarzyny wykonałam pokój z miniaturowymi wędkami, pucharami z zawodów wędkarskich i książkami dotyczącymi tej tematyki. Mebelki wykonałam z drewna, wędki również są mojego autorstwa :-D. 

poniedziałek, 07 listopada 2016

Na zamówienie Pani Urszuli wykonałam ramkę z miniaturowym wnętrzem dla malutkiego Jasia :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie i zegar z godz. urodzenia, na komodzie - imię i kalendarz z datą przyjścia na świat maluszka. 

piątek, 04 listopada 2016

Dla Pani Agnieszki miałam przyjemność wykonać lampion z miniaturowym wnętrzem dla muzyka. Mebelki wykonałam z drewna, gitarę i pianino elektryczne z tektury. Na regale umieściłam figurki motorów i książki, a na ścianie -  miniaturowy obraz przesłany mi przez Panią Agnieszkę :-)

 

środa, 02 listopada 2016

Na zamówienie dla malutkiej Basi wykonałam lampion w odcieniach różu i bieli z własnoręcznie wykonanymi drewnianymi mebelkami, imieniem, zdjęciami oraz godz. i datą urodzenia :-)

niedziela, 30 października 2016

Na zamówienie Pani Sylwii wykonałam w miniaturze gabinet lekarski na podstawie zdjęć. Mebelki wykonałam z drewna, fotel i kozetkę obiłam eko-skórą, lampkę zrobiłam z elementów do wyrobu biżuterii.

piątek, 28 października 2016

Dla maleńkiej Martynki wykonałam ramkę - metryczkę z miniaturowym wnętrzem: wykonanymi własnoręcznie mebelkami, imieniem, godz. i datą urodzenia i miarką wzrostu :-) 

wtorek, 25 października 2016

Dzisiaj duży lampion z miniaturowym wnętrzem :-) Na zamówienie Pani Hanny wykonałam lampion ślubny z miniaturą salonu :-) Mebelki i kominek zrobiłam z drewna. Na regale umieściłam książki nawiązujące tematyką do zainteresowań Młodej Pary. Podobnie na kominku postawiłam figurki odnoszące się do ich pasji. Na ścianie "powiesiłam" przesłane mi zdjęcia :-) Obok kominka umieściłam pieska - miniaturkę ulubionego czworonoga Młodej Pary :-) Na stole znajduje się wykonana przeze mnie miniaturowa fotoksiążka ze zdjeciami ślubnymi :-)

niedziela, 23 października 2016

Na zamówienie Pani Oli miałam przyjemność wykonać lampion dla dziewczynki. Mebelki zrobiłam z drewna. Na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia :-)

czwartek, 20 października 2016

Na zamówienie Pani Marty wykonałam miniaturę salonu sukien ślubnych w lampionie :-) Meble wykonałam z drewna, manekina do prezentacji sukni zrobiłam z modeliny. Suknię ślubną zrobiłam przerabiając w tym celu sukienkę dla lalek na mniejszą :-) 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin