ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 28 marca 2017

Dzisiaj coś różowego na osłodę dnia :-D Lampion z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Liliany. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat :-) Na komodzie znajduje się ułożone z "klocków: imię :-)

poniedziałek, 27 marca 2017

Dzisiaj lampion dla księgowej, który miałam przyjemność zrobić dla Pani Kasi :-) Meble zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam miniaturę rzeczywistego certyfikatu księgowej, dla której lampion był prezentem, na biurku położyłam ramkę ze zdjęciem i miniaturowe wizytówki tej firmy :-)


sobota, 25 marca 2017

Na zamówienie Pani Joli wykonałam ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem w szaro-błękitnej kolorystyce dla malutkiego Wojtusia :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, imię, zdjęcie i miarkę wzrostu. 


środa, 22 marca 2017

Sala chirurgiczna to jeden z 4 lampionów, które miałam przyjemność wykonać dla Pani Izabeli. Kolorystykę dałam taką, jaką sama pamiętam z moich pobytów na salach zabiegowych ;-)

poniedziałek, 20 marca 2017

Sądząc po niedawnej burzy wiosna przyjdzie z wielkim hukiem :-D Dzisiaj lampion z ogrodem, który miałam przyjemność wykonać dla Pani Moniki :-)Ławeczkę, stół i tacę zrobiłam z drewna, poduszeczkę uszyłam :-) 


niedziela, 19 marca 2017

Kocham moją pracę <3 Dzisiaj jeszcze jeden lampion jajko z miniaturowym wnętrzem :-) Mebelki i pędzelek do malowania jajek wykonałam z drewna, koszyczek ze sznurka, jajka z masy plastycznej :-) We wnętrzu zamontowałam oświetlenie :-)

piątek, 17 marca 2017

Nie każda mała dziewczynka kocha róż, a już na pewno nie każda mama małej dziewczynki ;-) Dla Pani Klaudii zrobiłam miniaturowy pokoik w lampionie dla jej córeczki :-) Dominują odcienie bieli i szarości z lekką nutką różu :-D Mebelki jak zawsze wykonałam własnoręcznie z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia malutkiej, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia :-).

wtorek, 14 marca 2017

Czy Was też dzisiaj przywitało piękne słońce wpadające przez okno? :-) Dla Pani Kasi urządziłam wnętrze pracowni krawieckiej w lampionie :-) Meble wykonałam własnoręcznie z drewna, maszynę do szycia i manekina zrobiłam z masy plastycznej :-)

niedziela, 12 marca 2017

Dzisiaj coś dla chłopców, żeby nie byli pokrzywdzeni :-) Na zamówienie Pani Dominiki wykonałam lampion z miniaturowym wnętrzem dla jej synka. Mebelki zrobiłam własnoręcznie z drewna; na komodzie ustawiłam imię chłopczyka, na ścianie zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat i zdjęcia.

sobota, 11 marca 2017

Pani Łucja postawiła przede mną nie lada wyzwanie :-) Miałam zminiaturyzować ulubiony pokój jej córki w prezencie na 18-te urodziny. Nie chodziło jednak tylko o meble (wykonałam je jak zawsze z drewna), kolorystykę wnętrza czy fotografie. Dostałam również zdjęcia ulubionych ubrań i książek, które również odtworzyłam w miniaturze :-) Gdy lampion dotarł już do solenizantki otrzymałam jego zdjęcie na tle rzeczywistego pokoju :-) Dziękuję :-)

wtorek, 07 marca 2017

Dzisiaj coś nowego :-) Do Świąt Wielkanocnych jeszcze trochę czasu, ale widząc oznaki nadchodzącej wiosny ciężko powstrzymać się przed działaniem :-) W ostatnim czasie zrobiłam jajko z miniaturowym wnętrzem i oświetleniem :-) Ławeczkę wykonałam z drewna, poduszeczkę uszyłam, koszyczek powstał ze sznurka, a zajączka zrobiłam z masy plastycznej :-)

niedziela, 05 marca 2017

Dla Pani Magdaleny wykonałam ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem dla malutkiej Nikoli :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z zaznaczoną datą przyjścia na świat, imię, miarkę wzrostu i zdjęcie :-)

sobota, 04 marca 2017

Dla Pani Agnieszki wykonałam pokoik w lampionie dla malutkiej Mai. Mebelki wykonałam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat dziewczynki, imię i zdjęcia :-)

środa, 01 marca 2017

Dzisiaj lampion dla rehabilitantów w fiolecie, który wykonałam na zamówienie Pani Nataszy na podstawie przesłanych mi zdjęć. We wnętrzu znalazły się wykonane z drewna meble, figurki słoni, które kolekcjonują właściciele gabinetu i miniaturowa książka z życzeniami.poniedziałek, 27 lutego 2017

Dla Pani Anny wykonałam lampion z miniaturowym wnętrzem dla chłopczyka w biało-czarno-żółtej kolorystyce :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu zamieściłam kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, imię i przesłane mi zdjęcia :-).

sobota, 25 lutego 2017

Dla Pani Marty wykonałam na podstawie zdjęć miniaturę jej rzeczywistego salonu w lampionie w odcieniach bieli szarości i jasnego drewna :-) We wnętrzu znalazły się wykonane z drewna: komody, łóżeczko, stół i kanapa (posiadająca dodatkowo materiałowe obicie). Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia i zegar z godz. urodzenia córeczki Pani Marty. Nad łóżeczkiem znajduje się wykonana przez mnie karuzelka :-)czwartek, 23 lutego 2017

Reforma edukacji w miniaturze :-) Dla Pani Moniki urządziłam salę szkolną w lampionie :-) Meble, ekierki i kątomierz wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam tablicę, godło i plansze edukacyjne.

wtorek, 21 lutego 2017

Dzisiaj ramka-metryczka dla malutkiego Stasia w szaro-miętowych odcieniach, którą miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Dagmary :-) Mebelki zrobiłam z drewna, we wnętrzu umieściłam  miniaturowy kalendarz z datą urodzenia, zegar z godz. przyjścia na świat, miarkę wzrostu, imię i zdjęcie chłopczyka.

niedziela, 19 lutego 2017

Na zamówienie Pani Marii wykonałam w lampionie miniaturowe wnętrze dla wędkarza. Meble i kominek zrobiłam z drewna, zamieściłam również figurki ryb, książki i wykonane własnoręcznie miniaturowe wędki. 

 

piątek, 17 lutego 2017

Czasami zdarza mi się wykonać wnętrze lampionu dla dziewczynki w innym odcieniu niż róż :-D Pani Iza chciała wnętrze odpowiadające rzeczywistemu pokoikowi małej Helenki. Mebelki wykonałam z drewna. Na ścianie zamieściłam zdjęcia malutkiej, miniaturę metryczki, którą dziewczynka ma w swoim pokoiku i zegar z godz. urodzenia, a na komodzie - kalendarz z datą przyjścia na świat.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21
Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin