ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 06 września 2016

To trzeci wykonany przeze mnie w miniaturze gabinet dentystyczny :-) Dla Pani Kingi wykonałam na podstawie zdjęć lampion z miniaturowym fotelem dentystycznym, lampką dentystyczną i przyrządami dentystycznymi :-).

 

niedziela, 04 września 2016

Dla Pani Jolanty wykonałam wnętrze lampionu z baletnicą. Mebelki wykonałam z drewna, baletnicę zamontowałam tak, by mogła - gdy się ją poruszy - obracać się :-) 

czwartek, 01 września 2016

Dla Pani Malwiny urządziłam wnętrze pokoiku maluszka w odcieniach limonki i turkusu :-) Mebelki wykonałam z drewna, na podłodze zamieściłam szydełkowy dywanik, na ścianach zdjęcia chłopczyka, godz. urodzenia na miniaturowym zegarze i datę urodzenia w kalendarzu :-)

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Anny wykonałam miniaturową pasiekę w lampionie :-) Ule i stoliczek wykonałam z drewna; zrobiłam również miniaturowe słoiczki z miodem i dymiarkę (z cienkiej blachy). 

sobota, 27 sierpnia 2016

Kto powiedział, że dla dziewczynki może być tylko róż? :-) Na zamówienie Pani Doroty wykonałam wnętrze lampionu dla dziewczynki w odcieniach jej oryginalnego pokoiku: ściany zrobiłam delikatnie żółte, miniaturowe wykonane przeze mnie z drewna mebelki - w odcieniu wenge, a dodatki szare. Na ścianie zamieściłam imię dziewczynki, zdjęcia, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat.

środa, 24 sierpnia 2016

Na zamówienie dla Pani Karoliny urządziłam w lampionie tureckie wnętrze. Na podłodze znajdują się wykonane przeze mnie: poduszki, shisha i taca z owocami, a także stojak ze strojem tureckim :-) W oknie widok na meczet. Na ścianie umieściłam miniaturowy dywan :-) 

niedziela, 21 sierpnia 2016

To drugi z lampionów wykonanych dla Pani Anny. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianach zamieściłam zdjęcia dziewczynki, godz. i datę urodzenia :-) 

czwartek, 18 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Magdaleny urządziłam miniaturowe wnętrze w lampionie w klimacie Harrego Pottera :-) Meble zrobiłam z drewna, miotłę ze sznurka i patyczka. Na regale ustawiłam miniaturowe książki, świecznik i buteleczki z eliksirami :-) Na ścianie powiesiłam mapę Hogwartu :-) W kotle znajduje się modelinowa mikstura :-)

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

To mój drugi lampion wykonany w tematyce myśliwskiej - tym razem z motywem kaczek. Był on prezentem od Pani Elżbiety dla jej męża z okazji 30 rocznicy ślubu. Z tej okazji ja również składam Pani Eli i jej mężowi serdeczne gratulacje oraz życzenia radości, miłości i wszelkiej pomyślności :-) 


piątek, 12 sierpnia 2016

To jeden z czterech lampionów, których wnętrza miałam przyjemność urządzić dla Pani Anny. Był nie lada wyzwaniem, bo miał być pokoikiem dla rodzeństwa - brata i siostry :-). Mebelki wykonałam z drewna, ściany zrobiłam w neutralnym, delikatnym szarym odcieniu, który przełamałam błękitem i różem. 

wtorek, 09 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Renaty wykonałam w lampionie miniaturową siłownię ze sztangą, hantlą i ciężarkami. Na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia i miniaturową gablotkę z kolekcją samochodów. Jest to jeden z moich ulubionych lampionów :-)

poniedziałek, 08 sierpnia 2016

Dla Pani Emilii stworzyłam w lampionie wnętrze z miniaturą sali weselnej w wybranej przez nią kolorystyce: z udekorowanymi, wykonanymi z drewna krzesłami i stołem, bukietem, kartką z życzeniami i zdjęciem narzeczonych w ramce na ścianie :-) 

piątek, 05 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Joanny urządziłam lampion - pokój wędkarza, który będzie prezentem dla jej taty. Mebelki zrobiłam z drewna, puchary z elementów do wyrobu biżuterii. Na ścianie zamieściłam miniatury dyplomów. Najwięcej pracy wymagało zrobienie miniaturowych wędek :-)

 

wtorek, 02 sierpnia 2016

Na zamówienie dla Ali wykonałam lampion dla maluszka w odcieniach zieleni :-) Mebelki zrobiłam z drewna, nad łóżeczkiem zamieściłam miniaturową, własnoręcznie wykonaną karuzelkę, na ścianie zdjęcia chłopczyka, kalendarz z datą urodzenia i zegar z godz. przyjścia na świat.

niedziela, 31 lipca 2016

Na zamówienie Pani Jolanty wykonałam lampion dla jej córeczki w odcieniach bieli, czerni i fioletu na podstawie przesłanych zdjęć :-) Mebelki zrobiłam z drewna, namiot tipi z materiału i niezawodnych drewnianych patyczków do szaszłyków. Na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, dyplom, półeczki z zabawkami. Na stoliczku umieściłam miniaturowe foto-książki zrobione z przesłanych mi przez Panią Jolantę zdjęć :-)

piątek, 29 lipca 2016

Lampion powstał na zamówienie jako prezent dla aktora serialu "Komisarz Alex" :-) Wnętrze wykonałam na podstawie zdjęć, dodałam również figurkę serialowego Alexa :-) 

środa, 27 lipca 2016

Na zamówienie Pani Malwiny zrobiłam ramkę z miniaturowym wnętrzem :-) Na wykonanych z drewna mebelkach ustawiłam "zabawki" i książeczki, na miniaturowym kalendarzu zamieściłam datę urodzenia, a na zegarze godzinę przyjścia na świat dziewczynki. 

niedziela, 24 lipca 2016

Dla Pani Anny urządziłam w lampionie miniaturową kuchnię :-) Mebelki zrobiłam z drewna, tort i muffinki z modeliny, a pojemniczki kuchenne i paterę z elementów do wyrobu biżuterii. 

piątek, 22 lipca 2016

Dla Pani Katarzyny zrobiłam dwa dziecięce lampioniki - jeden dla córeczki a drugi dla syna :-) Dzisiaj wersja dla chłopczyka z własnoręcznie wykonanymi drewnianymi mebelkami w odcieniach szarości i turkusu :-)

wtorek, 19 lipca 2016

Lampion dla Pani Moniki miał być wnętrzem retro z motywem myśliwskim. We wnętrzu zamieściłam wykonany przeze mnie z drewna kominek, fotel i stół. Na ścianach umieściłam miniaturowe poroże (niby to tworzywo sztuczne, ale dziwnie się czułam, gdy musiałam odcinać głowy miniaturowym figurkom...) 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin