ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
piątek, 16 grudnia 2016

Czujecie już zapach pierniczków? :-) Dzisiaj jeszcze jeden świąteczny lampion -  z choinką, oknem i fotelem oraz kotem :-) Choinkę wykonałam z gałązek, a fotel z drewna, cienkiej gąbki i materiału :-) 

środa, 14 grudnia 2016

Dla Pani Oli urządziłam miniaturowe wnętrze w lampionie - pokoik maluszka :-). Mebelki wykonałam z drewna, ściany i dodatki zrobiłam tak, by jak najbardziej odzwierciedlały dodatki w rzeczywistym pokoju chłopczyka :-) Od Pani Oli dostałam również zdjęcie pokazujące lampion na tle pokoiku - dziękuję :-)

poniedziałek, 12 grudnia 2016

Dla Pani Beaty wykonałam bożonarodzeniową salę szkolną w lampionie :-) Będzie on prezentem dla nauczyciela. Mebelki wykonałam z drewna, na tablicy zamieściłam fragment wiersza ks. Twardowskiego (ulubionego poety tej nauczycielki) nawiązujący do nadchodzących Świąt. Na biurku leży dziennik lekcyjny i stoi choinka :-)

sobota, 10 grudnia 2016

Na zamówienie Pani Ilony miałam przyjemność wykonać ramkę-metryczkę z miniaturowym wnętrzem :-) Mebelki wykonałam z drewna, zamieściłam zegar z godz. urodzenia, kalendarz z datą przyjścia na świat, imię i zdjęcie dziewczynki :-)

środa, 07 grudnia 2016

Wczoraj, poza mikołajkami, był kalendarzowy Dzień Anioła :-) Kiedy pracowałam nad tym lampionem myślałam o tym, że mam w znajomych wiele osób, które zasługują na to miano: osoby, które opiekują się na co dzień chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi, organizują zbiórki na różne cele, pomagają zwierzakom w schroniskach albo pozwalają, by ich domy stały się domem tymczasowym (choć nie raz na bardzo długo) dla bezdomnych kotów i psów. Znam osoby, które tworzą anioły tak piękne, że ich obecność staje się odczuwalna :-) I zauważyłam także, że mam w znajomych całą masę aniołów, które sprawiają, że mi też rosną skrzydła.

Dla Pani Agaty urządziłam w lampionie miniaturowe wnętrze z motywem aniołów - był on prezentem dla osoby, która je kolekcjonuje. Mebelki wykonałam z drewna. We wnętrzu zamieściłam figurki aniołów, obrazy i książkę o tej tematyce :-) 

wtorek, 06 grudnia 2016

I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja? Dostałam dzisiaj prezent - moje lampiony, bombki i książki z miniaturowym wnętrzem stały się tematem artykułu na stronie Decodom.pl. http://decodom.pl/miniaturowe-wnetrza-czas-lampionach-zatrzymany/. Dziękuję <3 

niedziela, 04 grudnia 2016

Dla Pani Małgorzaty wykonałam lampion z miniaturą gabinetu jej męża. Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam przesłane mi napisy, a na biurku laptop :-) 

czwartek, 01 grudnia 2016

U mnie dzisiaj za oknem piękna zima, a w głowie coraz więcej myśli o Świętach :-) W ostatnim czasie zrobiłam kilka bombek z miniaturowym wnętrzem w różnych zestawach kolorystycznych :-) Mebelki wykonałam z drewna :-)

wtorek, 29 listopada 2016

Na zamówienie wykonałam lampion dla małej Nadii :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia dziewczynki :-)

niedziela, 27 listopada 2016

Dzisiaj miniaturowe wnętrze w dużym lampionie :-) Dla Pani Kasi urządziłam wnętrze w odcieniach mięty, bieli i szarości na podstawie przesłanych zdjęć. Mebelki wykonałam z drewna, pościel uszyłam, na biurku zamieściłam laptop i bukiet kwiatów :-) 

piątek, 25 listopada 2016

Dla Pani Bogusławy miałam przyjemność wykonać lampion z biblioteczką. Miniaturowe meble wykonałam z drewna, na ścianach zamieściłam przesłane mi zdjęcia, a na stole książki nawiązujące do zainteresowań osoby, dla której lampion był prezentem :-)

wtorek, 22 listopada 2016

Dla Pani Asi wykonałam gabinet stomatologiczny w lampionie: z własnoręcznie zrobionymi: fotelem, szafką i przyrządami dentystycznymi :-) W lampionie zamontowałam dwa źródła światła: jedno z nich pełni funkcję lampy dentystycznej :-) 

 

niedziela, 20 listopada 2016

Co roku staram się nie ulegać przedświątecznemu szaleństwu... i co roku mi się to nie udaje ;-) I tak oto publikuję dziś pierwszy lampion świąteczny w tym roku :-) 

czwartek, 17 listopada 2016

Dla Pani Ewy wykonałam lampion z miniaturową pasieką :-) Ule zrobiłam z drewna i pomalowałam wzorując się na przesłanych mi zdjęciach :-) W lampionie umieściłam również wykonany przez siebie koszyczek ze słoiczkami miodu :-)

wtorek, 15 listopada 2016

Dzisiaj lampion dla dziewczynki w odcieniach różu i szarości, który miałam przyjemność wykonać na zamówienie Pani Barbary. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia :-).

sobota, 12 listopada 2016

Dzisiaj bistro, które urządzone w dużym lampionie dla Pani Oli: z menu, wykonanymi przeze mnie drewnianymi mebelkami, rogalikami i oponkami :-) Podłogę wykonałam z płytek, na ścianie zamieściłam menu :-) 

środa, 09 listopada 2016

To mój drugi lampion z motywem wędkarskim :-) Tym razem na zamówienie Pani Katarzyny wykonałam pokój z miniaturowymi wędkami, pucharami z zawodów wędkarskich i książkami dotyczącymi tej tematyki. Mebelki wykonałam z drewna, wędki również są mojego autorstwa :-D. 

poniedziałek, 07 listopada 2016

Na zamówienie Pani Urszuli wykonałam ramkę z miniaturowym wnętrzem dla malutkiego Jasia :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie i zegar z godz. urodzenia, na komodzie - imię i kalendarz z datą przyjścia na świat maluszka. 

piątek, 04 listopada 2016

Dla Pani Agnieszki miałam przyjemność wykonać lampion z miniaturowym wnętrzem dla muzyka. Mebelki wykonałam z drewna, gitarę i pianino elektryczne z tektury. Na regale umieściłam figurki motorów i książki, a na ścianie -  miniaturowy obraz przesłany mi przez Panią Agnieszkę :-)

 

środa, 02 listopada 2016

Na zamówienie dla malutkiej Basi wykonałam lampion w odcieniach różu i bieli z własnoręcznie wykonanymi drewnianymi mebelkami, imieniem, zdjęciami oraz godz. i datą urodzenia :-)

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin