ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
wtorek, 18 października 2016

Na zamówienie Pani Marzeny wykonałam pokoik maluszka w lampionie :-) Mebelki zrobiłam z drewna, pościel do łóżeczka uszyłam, na ścianie zamieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat maluszka oraz zdjęcia :-)

niedziela, 16 października 2016

Jesień zawsze kojarzy mi się z długimi wieczorami z książką :-) Na zamówienie Pani Izabeli miałam przyjemność wykonać lampion z biblioteczką :-) Wszystkie mebelki zrobiłam z drewna, książeczki z tektury. Na biurku zamieściłam miniatury ulubionych książek osoby, dla której lampion był prezentem i miniaturę zdjęcia w ramce :-)

czwartek, 13 października 2016

Dla Pani Lucyny wykonałam miniaturę sali operacyjnej w lampionie - była ona podziękowaniem dla lekarzy za dobrze przeprowadzoną operację. Wnętrze zrobiłam wykorzystując nakrętki, opakowania po cieniach do powiek, narożniki itp. elementy :-) Pani Lucynie życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!

poniedziałek, 10 października 2016

Na zamówienie Pani Eweliny wykonałam ramkę- metryczkę z miniaturowym wnętrzem dla dziewczynki :-) Na ścianie zamieściłam zdjęcie dziewczynki i zegar z godz. urodzenia, na komodzie - imię i kalendarz z datą przyjścia na świat :-)

sobota, 08 października 2016

To trzeci lampion z motywem myśliwskim. Wykonałam go na zamówienie Pani Elżbiety - miniaturowe meble i kominek zrobiłam z drewna. Poroża pozyskałam z figurek; nie ucierpiał żaden ekosystem naturalny ;-) 

środa, 05 października 2016

Dla Pani Beaty miałam przyjemność wykonać lampion ślubny z sypialnią w odcieniach błękitu. Mebelki wykonałam z drewna, pościel uszyłam, na ścianie zamieściłam zdjęcie narzeczonych wraz z kalendarzem z zaznaczoną datą ślubu :-).

poniedziałek, 03 października 2016

Na zamówienie Pani Justyny wykonałam ramkę z miniaturowym wnętrzem dla malutkiego Wojtusia :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcie w ramce i zegar z godz. urodzenia, a na komodzie imię i kalendarz z datą przyjścia na świat :-).

piątek, 30 września 2016

Dla Pani Magdaleny wykonałam pokój odsłuchowy w lampionie :-) Mebelki i sprzęt akustyczny wykonałam z drewna (fotel obiłam ekoskórą) :-) Gramofon zrobiłam z drewna i tektury :-) Na ścianie zamieściłam przesłane mi napisy i zdjęcie :-)

wtorek, 27 września 2016

Na zamówienie Pani Danuty wykonałam pokoik dziewczynki w lampionie :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia, zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat dziewczynki :-)

niedziela, 25 września 2016

Na zamówienie wykonałam lampion z miniaturą garażu. Regały zrobiłam z drewna, dodatki to różne miniaturowe zdobycze z pchlego targu, które w lampionie będą miały drugie życie :-D

środa, 21 września 2016

Na zamówienie dla Pani Marzeny zrobiłam miniaturowy pokoik chłopczyka w lampionie :-) Mebelki wykonałam z drewna, na ścianie umieściłam zegar z godz. urodzenia i kalendarz z datą przyjścia na świat oraz zdjęcia maluszka :-)

poniedziałek, 19 września 2016

Dla Pani Elżbiety wykonałam wnętrze lampionu z biblioteczką, fotelem i stołem. Mebelki zrobiłam z drewna, książeczki z tektury, na ścianie zamieściłam przesłane mi zdjęcia :-)

piątek, 16 września 2016

To jeden z dwóch miniaturowych ogrodów w lampionie, które zrobiłam dla Pani Anny :-) Ławeczkę i stolik wykonałam z drewna, poduszeczkę uszyłam; na ławeczce umieściłam książeczkę ze zdjęciami osób, dla których lampion był prezentem :-)

środa, 14 września 2016

Dla Pani Anny na podstawie zdjęć urządziłam wnętrze gabinetu lekarza POZ. Mebelki zrobiłam z drewna, stetoskop lekarski z drucików i koralików, a na ścianie umieściłam miniatury obrazów z gabinetu lekarza :-)

niedziela, 11 września 2016

Miniaturę salonu i sypialni w lampionie urządziłam na zamówienie dla Pani Aldony na podstawie zdjęć. Kominek i  mebelki ( te z parteru i z piętra w lampionie :-) ) wykonałam z drewna, lampkę zrobiłam wykorzystując: nakrętki, guziki, łańcuszki, opakowanie po cieniu do powiek ;-). W sypialni na pietrze znajduje się łóżko z uszytą przeze mnie pościelą, regał z miniaturowymi książeczkami, szafka nocna i komoda :-).

czwartek, 08 września 2016

To drugi z lampionów, jakie miałam przyjemność wykonać dla Pani Katarzyny - tym razem dla jej córeczki :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie zamieściłam zdjęcia dziewczynki, godz. urodzenia i datę urodzenia w miniaturowym kalendarzu, a na komodzie imię :-) 

wtorek, 06 września 2016

To trzeci wykonany przeze mnie w miniaturze gabinet dentystyczny :-) Dla Pani Kingi wykonałam na podstawie zdjęć lampion z miniaturowym fotelem dentystycznym, lampką dentystyczną i przyrządami dentystycznymi :-).

 

niedziela, 04 września 2016

Dla Pani Jolanty wykonałam wnętrze lampionu z baletnicą. Mebelki wykonałam z drewna, baletnicę zamontowałam tak, by mogła - gdy się ją poruszy - obracać się :-) 

czwartek, 01 września 2016

Dla Pani Malwiny urządziłam wnętrze pokoiku maluszka w odcieniach limonki i turkusu :-) Mebelki wykonałam z drewna, na podłodze zamieściłam szydełkowy dywanik, na ścianach zdjęcia chłopczyka, godz. urodzenia na miniaturowym zegarze i datę urodzenia w kalendarzu :-)

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Na zamówienie Pani Anny wykonałam miniaturową pasiekę w lampionie :-) Ule i stoliczek wykonałam z drewna; zrobiłam również miniaturowe słoiczki z miodem i dymiarkę (z cienkiej blachy). 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin