ręcznie wykonane miniaturki, kolekcjonerskie mebelki dla lalek i inne akcesoria w skali 1:12
Kategorie: Wszystkie | Miniaturowe ogrody
RSS
piątek, 29 lipca 2016

Lampion powstał na zamówienie jako prezent dla aktora serialu "Komisarz Alex" :-) Wnętrze wykonałam na podstawie zdjęć, dodałam również figurkę serialowego Alexa :-) 

środa, 27 lipca 2016

Na zamówienie Pani Malwiny zrobiłam ramkę z miniaturowym wnętrzem :-) Na wykonanych z drewna mebelkach ustawiłam "zabawki" i książeczki, na miniaturowym kalendarzu zamieściłam datę urodzenia, a na zegarze godzinę przyjścia na świat dziewczynki. 

niedziela, 24 lipca 2016

Dla Pani Anny urządziłam w lampionie miniaturową kuchnię :-) Mebelki zrobiłam z drewna, tort i muffinki z modeliny, a pojemniczki kuchenne i paterę z elementów do wyrobu biżuterii. 

piątek, 22 lipca 2016

Dla Pani Katarzyny zrobiłam dwa dziecięce lampioniki - jeden dla córeczki a drugi dla syna :-) Dzisiaj wersja dla chłopczyka z własnoręcznie wykonanymi drewnianymi mebelkami w odcieniach szarości i turkusu :-)

wtorek, 19 lipca 2016

Lampion dla Pani Moniki miał być wnętrzem retro z motywem myśliwskim. We wnętrzu zamieściłam wykonany przeze mnie z drewna kominek, fotel i stół. Na ścianach umieściłam miniaturowe poroże (niby to tworzywo sztuczne, ale dziwnie się czułam, gdy musiałam odcinać głowy miniaturowym figurkom...) 

niedziela, 17 lipca 2016

Lubię robić miniaturowe ogrody - w nich zawsze kwitną kwiaty :-) Dla Pani Kingi stworzyłam w lampionie ogród z ławeczką, stolikiem, tacą i kwiatami :-) Aby było przytulniej, na ławeczce zamieściłam uszytą przeze mnie poduszeczkę z koronkowym sercem :-) 

czwartek, 14 lipca 2016

A dzisiaj lampion dla malutkiego Ernesta, który zrobiłam na zamówienie dla Pani Katarzyny :-) Mebelki jak zwykle wykonałam z drewna, na ścianie umieściłam zegar z godz. urodzenia maluszka, kalendarz z datą przyjścia na świat i zdjęcia chłopczyka :-)   

wtorek, 12 lipca 2016

Niedawno ukończony przeze mnie lampion to prezent od Pani Agnieszki dla pracownicy biblioteki, która uwielbia koty. Miniaturowe meble zrobiłam z drewna. Mieszkańcami lampionu są oczywiście koty :-)

piątek, 08 lipca 2016

Lampion dla dziewczynki wykonałam na zamówienie Pani Sylwii. Mebelki wykonałam z drewna, na ścianach umieściłam zdjęcia dziewczynki, godz. urodzenia (na zegarze) i datę urodzenia (na miniaturowym kalendarzu) :-)

środa, 06 lipca 2016

To mój drugi gabinet stomatologiczny. Tym razem w oparciu o zdjęcia przesłane mi przez Panią Barbarę zrobiłam gabinet z zielonym fotelem dentystycznym :-). Obok fotela zamontowałam lampkę - pełniącą tu funkcję miniaturowej lampy dentystycznej i niezbędne sprzęty :-) 

niedziela, 03 lipca 2016

Dla Pani Jagody zrobiłam lampion z salonem z ręcznie wykonanymi drewnianymi mebelkami (kanapą, komodą, regałem i stołem), kominkiem i miniaturową latarenką wewnątrz :-) 

środa, 29 czerwca 2016

Na zamówienie Pani Małgorzaty wykonałam na podstawie zdjęć gabinet pediatryczny :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam miniaturę dyplomu, który otrzymała Pani doktor w plebiscycie na Lekarza Roku :-)

poniedziałek, 27 czerwca 2016

Dla maleńkiego Natana zrobiłam ramkę z miniaturowym wnętrzem :-) Mebelki zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam zegar z godz. urodzenia, a na komodzie kalendarz z datą przyjścia na świat i imię :-) Dodałam również miarkę wzrostu :-)

piątek, 24 czerwca 2016

Na zamówienie dla Pani Moniki wykonałam w lampionie wnętrze dla miłośnika żeglarstwa. Łóżko w kształcie łodzi i regał zrobiłam z drewna, żagiel i pościel uszyłam. Na ścianach zamieściłam otrzymane zdjęcia i cytat :-) Kolorystykę dobrałam do stylu marynistycznego :-)

wtorek, 21 czerwca 2016

Koniec roku szkolnego już blisko :-) Dla Pani Doroty wykonałam lampion z salą szkolną, który będzie podziękowaniem na zakończenie roku szkolnego. Miniaturowe meble zrobiłam z drewna, na ścianie umieściłam mapy, a na biurku flagę :-) 

poniedziałek, 20 czerwca 2016

Dziś już nie będzie tak różowo :-) Dla Pani Lidii zrobiłam pokój gitarzysty w lampionie - z drewnianymi meblami, stojakiem na nuty, gitarą i plakatami na ścianach :-) I jeszcze jedno: dziękuję Wam za ciągłe inspiracje i wyzwania, jakie przede mną stawiacie. Dzięki Wam mam motywację, by nieustannie doskonalić swoje umiejętności. 

czwartek, 16 czerwca 2016

To już drugi lampion, jaki miałam przyjemność urządzić dla Pani Angeliki. Tym razem otrzymałam zdjęcia gabinetu ginekologicznego, na podstawie których zrobiłam jego miniaturę :-) 

środa, 15 czerwca 2016

Na zamówienie Pani Pauli wykonałam lampion dla uroczej Zosi z okazji jej Chrztu Św. Mebelki zrobiłam z drewna, zamieściłam też jej imię, godz. i datę urodzenia :-) 

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Czasami chciałoby się, by wiosna trwała cały rok :-) Dla Pani Dagmary wykonałam miniaturowy ogród w lampionie z drewnianą ławeczką, stołem i tacą z kubeczkami :-) Na ławeczce umieściłam miniaturową książkę ze zdjęciami i uszytą poduszeczkę z sercem :-)

piątek, 10 czerwca 2016

Czerwiec to zdecydowanie miesiąc miniaturowych sal szkolnych :-) Dla Pani Anety wykonałam jedną z nich :-) 

Zakładki:
Kontakt: jolanta.rypien@gmail.com, facebook: Jolanta Rypień-Wilczek
Wszystkie zaprezentowane prace, jak i zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich powielanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia.
Tagi
Darmowy licznik odwiedzin